Ексурсія до Київо-Печерської Лаври

Учнівська профспілка ліцею організувала чудову екскурсію для представників учнівського самоврядування до м. Києва.))) Відвідали Київо-Печерську Лавру: собори та монастир, верхні печери, Велику Дзвіницю та музей мініатюр))) Учні вдячні за екскурсію голові учпрофспілки, майстру в/н Шевчук Л.В.)))

09:14 18.05.2019

Фото - флешмоб "Я - українець, а це - мій ліцей"

Фото - флешмоб "Я - українець, а це - мій ліцей". Результати фотоконкурсу. Серед учнів - Гоменюк Діана, Суровцев Олександр, Міркулов Артем. Серед педагогів ліцею - майстри в/н Грибан В.В., Осадчук В.З. Найактивніший учасник фото-флешмобу Синежук А. В.)))

12:30 16.05.2019

Футбольний матч

13.05.2019 в ліцеї відбувся матч з міні-футболу для участі в проекті "Посилка успіху"  фонду Кличка

09:50 13.05.2019

День пам'яті та примирення

8 травня День пам'яті жертв у Другій світовій війні 1939 - 1945 років. Всі учасники навчального процесу ліцею вшанували пам'ять загиблих біля меморіального комплексу, що на кладовищі в районі Городищ. Лінійку-реквієм підготувала бібліотекар Левченко Н. П.))) Також учні ліцею поклали квіти на могилу випускника, загиблого бійця АТО, Захарчука Артема.

16:34 08.05.2019

"Чорнобиль немає минулого в часі"

"Чорнобиль не має минулого в часі" під такою назвою здобувачі професійної освіти вшанували ліквідаторів аварії на ЧАС та вшанували хвилиною мовчання загиблих))) Класний керівник Коваленко С.В.

11:44 26.04.2019