Спортивне життя

Змагання з волейболу в рамках проведення Спортивних ігор України

Спортивні ігри - це завжди драйв, позитивні емоції і безкомпромісна боротьба. У грудні 2023 року в ДНЗ "Малинський професійний ліцей" в рамках проведення Спортивних ігор України, серед здобувачів освіти ліцею, були проведені змагання з волейболу. Кожен наш спортсмен вважав своїм обов'язком докласти максимум зусиль для перемоги власної команди. А фінальні поєдинки взагалі пройшли цікаво і напружено. Серед здобувачів освіти дівчат, переможцями були визначені у два призові місця, групи:

14:43 20.12.2023

Спортивні ігри з легкої атлетики, настільного тенісу

Розпочали свій старт Спортивні ігри України і в ДНЗ "Малинський професійний ліцей", які організували та провели керівник фізичного виховання Іван Теремта та викладач фізичної культури Вікторія Лінкевич.

15:02 03.05.2023

Змагання з волейболу між учнями ліцею та учнями ЗОШ 6 І-ІІІ ступенів

В ДНЗ "Малинський ПЛ" 27 лютого були проведені змагання з волейболу між учнями ліцею та учнями ЗОШ 6 І-ІІІ ступенів (збірна команд юнаків і дівчат). ПЕРЕМОГУ ЗДОБУЛИ УЧНІ НАШОГО ЛІЦЕЮ (Рахунок 0:2)!!! Вітаємо наших переможців! ))) Керівник фізвиховання Теремта І.Є.

14:04 27.02.2020

Футбольний матч

13.05.2019 в ліцеї відбувся матч з міні-футболу для участі в проекті "Посилка успіху"  фонду Кличка

10:02 13.05.2019