A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Інформаційний куточок

ПОРАДИ ЩОДО АПДАПТАЦІЇ МОЛОДОГО ФАХІВЦЯ НА

ПЕРШОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ

Коли молодий спеціаліст отримує статус співробітника організації,в його житті починається новий період, який пов'язаний з певними труднощами. Треба бути готовим до того, що роботодавець буде пильно спостерігати за новим співробітником і оцінювати правильність свого вибору. Головне завдання молодого фахівця на цей період – справити позитивне враження на колег і керівництво, створити собі гідну репутацію в їх очах.

Адаптаційний період на новому робочому місці триває від декількох місяців до року. Закінчується він тоді, коли новий співробітник стає повноцінним членом колективу, займає свою нішу в цій системі професійних

і особистих відносин.

Існують прийоми і правила поведінки, за допомогою яких можна полегшити процес адаптації на новому робочому місці.

Зарядитесь упевненістю в своїх силах. Якщо роботодавець прийняв Вас на роботу, отже він вважає, що Ви здатні її виконувати.

Пам'ятайте, що уваги до Вашої персони і так буде вдосталь, тому намагайтеся не залучати її ще більше своїми вчинками. Не запізнюйтесь, не йдіть раніше часу на обід, не смійтеся занадто голосно…

У зв'язку з тим, що Вам буде необхідно швидко засвоїти великий потік інформації (імена — прізвища, телефони, розташування кабінетів, порядок дій, розпорядок дня і т.д.) заведіть блокнот, в якому будете фіксувати необхідні дані.

Пам'ятайте, що «по одягу зустрічають», і влитися у сформований до Вас колектив буде значно легше, якщо Ви і зовні будете схожим на інших співробітників (принаймні перший час намагайтеся дотримуватися притаманного їм стилю в одязі).

Встановлення хороших відносин у новому колективі не менш важливе, ніж якісне виконання роботи. Тому приділяйте увагу не тільки поставленомуперед Вами завданню, а й колегам.

Ведіть себе коректно і ввічливо по відношенню до інших співробітників.

Чітко дотримуйтесь субординації згідно зі своїм місцем в ієрархічній структурі організації. Вивчіть організаційну структуру, познайомтеся з основними підрозділами і головними людьми.

Так само слід чітко знати цілі і завдання підрозділу, в якому Ви перебуваєте. Намагайтеся все, що Ви робите, робити з урахуванням цих цілей.

 

 

 

 

     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень