A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Позаурочна робота

Дата: від до Скинути

До десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. ТВСВ м. Коростень

20 лютого у територіальному відділенні був проведений виховний захід до десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність.

15:02 20.02.2024

До Дня Героїв Небесної Сотні

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, у ліцеї була присвячена та проведена година пам'яті до Дня Героїв Небесної Сотні (підготувала класний керівник Віра Кожара).

14:35 20.02.2024

З нагоди відзначення Дня пам'яті Героїв Крут

З нагоди відзначення Дня пам'яті Героїв Крут у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" була проведена у гуртожитку година-роздум: «Трагедія Крут, крізь призму минулого і сучасного” (вихователь гуртожитку Оксана Коваленко).

15:18 31.01.2024

З Днем Соборності України!

Єднаймо свої серця в єдиній любові до нашої незалежної держави сьогодні і назавжди. З нагоди свята у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" було проведено ряд виховних заходів зі здобувачами освіти: -відкрита виховна година: "Єдина Україна" (класний керівник, викладач історії України - Сергій Левківський); -інформаційна година у бібліотеці ліцею: "Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг" (завідуюча бібліотекою Ніна Левченко, вихователь гуртожитку Ліна Оліфіренко).

15:46 22.01.2024

Лекція для здобувачів освіти на тему: "Домашнє насильство. Сексуальне насильство. Суїцид"

Тема домашнього насильства не втратила своєї актуальності в умовах воєнного стану. У 2018 році був прийнятий та набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», а також внесено низку законодавчих змін до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, а також Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині притягнення до відповідальності за домашнє насильство. Про це повідомила прокурор Малинського відділення Коростишівської прокуратури Поліщук С.О., яка провела зі здобувачами освіти лекцію на тему: 'Домашнє насильство. Сексуальне насильство. Суїцид" та надала інформаційні буклети з телефонами гарячих ліній.

13:23 26.12.2023

Зустріч з представниками ГО "Асоціація саперів України”

21 грудня у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" відбулася зустріч з представниками ГО "Асоціація саперів України” (м. Київ). Для здобувачів освіти і педагогічних працівників інспектори Антон та Анна провели навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, з готовності та захисту у випадку конфлікту. По завершенні усі учасники отримали інформаційні брошури.

16:20 21.12.2023

Всесвітній День української хустки

У Всесвітній День української хустки в ліцеї прагнучи об'єднати всіх дівчат, жінок у збереженні та відновленні народних традицій, пошануванні оберегів та символів патріотизму, свободи й любові, було проведено майстер-клас: " Українські традиції пов'язування хустки".

16:15 07.12.2023

Співай - ЗСУ прославляй!

ДНЗ "Малинський професійний ліцей". "Співай - ЗСУ прославляй!" Під такою назвою було проведено Караоке у ліцеї до Дня ЗСУ та свята Миколая.

15:55 06.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень