Профорієнтаційна сторінка

Виховний захід на тему «Твоя професія, твоє майбутнє»

У житті кожної людини настає час, коли потрібно зробити вибір на користь своєї майбутньої професії. До когось усвідомлення «Ким я хочу стати?» приходить з ранніх літ, до інших - у юному чи дорослому віці. А хтось у своїх 50 ще не зрозумів чого прагне від життя.

18:00 22.12.2020

Робота Центру розвитку професйної кар’єри

ЦЕНТР РОЗВИКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ)) Матеріали, що є в кабінеті Центру, завжди доступні для здобувачів освіти)) Учениця ІІІ курсу групи Ш-3-4 Павленко Діана, разом з викладачем Козаченко Н.І., складають професійне резюме

14:58 09.11.2020

МК "Самозайнятість, як вид професійної діяльності"

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ)) І знову онлайн-зустріч на платформі ZOOM 6 листопада на МК "Самозайнятість, як вид професійної діяльності". )) Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" спільно з фахівцем філії Малинського міського центру зайнятості Анною Кучинською взяли участь в інтерактивному онлайн-квесті про безпечне працевлаштування, або як не потрапити на гачок шахраїв. Здобувачі освіти перевіряли свої сили у пошуках роботи, обирали вакансії, приймали участь у грі "Пошук роботи. Робота для всіх".

16:00 06.11.2020

МК "Сучасні джерела пошуку роботи"

4 листопада 2020р. відбувся МК у формі вебінару на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему:  "Сучасні джерела пошуку роботи".

16:00 04.11.2020

4 листопада 2020р. відбувся вебінар на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему: "Ринок праці Малинщини. Як прийняти існуючу реальність та достукатись до потреб та проблем ринку". Фахівці ДСЗ вкотре зазначили, що саме робітничі професії являються затребуваними на сучасному ринку праці. Ознайомили з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри, що дає можливість безкоштовно пройти тестування на визначення IQ, EQ , стресостійкості та адаптивності, аналітичних здібностей та багато ін. Для проходження тестування достатня лише попередня реєстрація, повторне тестування стане можливим чере 90 днів.

15:00 04.11.2020

Інструктаж з елементами тренінгу "Я роблю це так..."

Час минає швидко... Позаду - перший місяць осені, насичений корисною, цікавою та різноманітною роботою з учнями, які проживають в гуртожитку. Вихователі свою діяльність проводили, враховуючи умови адаптивного карантину та організовували різні форми роботи з вихованцями: індивідуальні, парні, підгрупові, під час яких намагалися максимально забезпечити їх перебування на свіжому повітрі при сприятливих погодних умовах.

13:17 19.10.2020

ВІзит директора Житомирського обласного центру зайнятості Корінної Г.В.

24 вересня ДНЗ "Малинський ПЛ" відвідала директор Житомирського обласного центру зайнятості Корінна Галина Віталіївна. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо підготовки молодих робітничих кадрів, кваліфікованих спеціалістів та їх працевлаштування. Галина Віталіївна разом зі своїми колегами з міського центру зайнятості відвідали лабораторії навчального закладу, побачили майстер-клас з карвінгу "Дари осені", розглянули фотовиставку робітничих професій "Ми - майбутнє держави". Приємною несподіванкою, було вручення Подяки за активну співпрацю, директору ліцею Миколі Івановичу Ілючку

08:51 24.09.2020

Електронна анкета вступника

13:22 15.06.2020

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Як підготуватися до Співбесіди з роботодавцем? Основні правила складання Резюме - під такою назвою були проведені бесіди зі здобувачами професійної (професійно-технічної) освіти соціальним педагогом Мельниченко Т. М.)) А здобувачам освіти з професії:"Швачка, кравець" надали інформацію про успішне працевлаштування, яке залежить від їх професійних якостей)))

16:28 11.02.2021

Профорієнтаційне заняття "Вибір професії - вибір життєвого шляху"

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Профорієнтаційне заняття "Вибір професії - вибір життєвого шляху"))) Соціальний педагог Мельниченко Т.М. у школах Коростенського району Житомирської області (с. Стремигород, с. М.Зубовщина, с. Ушомир

11:33 27.02.2020

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) 27 лютого День відкритих дверей ліцею для учнів 9-х класів м. Малина ЗОШ 5 та ЗОШ 6 І-ІІІ ступенів. Учні шкіл відвідали лабораторії, майстерні, кабінети, ознайомились з робітничими професіями, які здобувають у ліцеї, побували на виробничому навчанні

11:31 27.02.2020

"Як стати успішним та як розпочати власну справу"

Як стати успішним, як розпочати власну справу навчали сьогодні на уроці в Центрі розвитку кар’єри здобувачів освіти Малинського професійного ліцею фахівці з профорієнтації Малинської міської філії. Під час жвавої дискусії про те, що є основою для будь-якого бізнесу, здобувачі міркували, як використати свою спеціальність, знання, вміння і захоплення. Майбутні швачки активно пропонували бізнес-ідеї, які можуть стати стартом для підприємництва, а це пошиття та ремонт одягу, постільної білизни, текстильний дизайн вікон, виготовлення креативних речей – ляльок, декоративних подушок тощо, та шукали шляхи їх реалізації. «Отже, щоб стати успішним, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру, і не боятись труднощів,» - зробили висновок учасниці зустрічі.

11:30 27.02.2020

Центр розвитку професійної кар'єри))). Зустріч здобувачів освіти ІІІ курсу ДНЗ " Малинський ПЛ" з представниками Немішаївського агротехнічного коледжу.

11:18 04.02.2020

День відкритих дверей ліцею

06.11.19. в ліцеї був проведений День відкритих дверей. Учні 9-х класів Малинського ЗНВК "Школа-ліцей 1" відвідали лабораторії та майстерні, навчальні кабінети, спортивну залу та гуртожиток ліцею. Із задоволенням учні прослухали цікаву екскурсію про історію ліцею, про здобувачів освіти, що є захисниками нашої держави, ознайомилися з робітничими професіями, яких навчають професійні педагоги)

13:01 06.11.2019