A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Новини Центру професійної кар'єри

https://malyn-licey.org.ua/centr-profesijnoi-kareri-13-50-01-18-02-2019/?reset

Дата: від до Скинути

"Вибір і успішна реалізація в професійній кар' єрі"

Центр розвитку професійної кар'єри)) 25.11. на платформі ZOOM, відбулася онлайн - зустріч на тему: "Вибір і успішна реалізація в професійній кар' єрі", зі здобувачами освіти територіального відокремленого спеціалізованого відділення м. Коростень та фахівцями Малинської міської філії Житомирського обласного ЦЗ, фахівцями Коростенського відділення Укрзалізниця.

17:09 25.11.2021

Про тісну взаємодію ринку праці та ринку освітніх послуг

Про тісну взаємодію ринку праці та ринку освітніх послуг, пошук інноваційних шляхів соціального партнерства та про використання дуальної форми освіти йшлося на зустрічі директорів Малинського міського центру зайнятості та Малинського професійно-технічного ліцею, а також представників ВНЗ «Університет «Україна».

15:04 14.06.2021

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Як підготуватися до Співбесіди з роботодавцем? Основні правила складання Резюме - під такою назвою були проведені бесіди зі здобувачами професійної (професійно-технічної) освіти соціальним педагогом Мельниченко Т. М.)) А здобувачам освіти з професії:"Швачка, кравець" надали інформацію про успішне працевлаштування, яке залежить від їх професійних якостей)))

16:27 11.02.2021

Робота Центру розвитку професйної кар’єри

ЦЕНТР РОЗВИКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ)) Матеріали, що є в кабінеті Центру, завжди доступні для здобувачів освіти)) Учениця ІІІ курсу групи Ш-3-4 Павленко Діана, разом з викладачем Козаченко Н.І., складають професійне резюме

14:58 09.11.2020

МК "Самозайнятість, як вид професійної діяльності"

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ)) І знову онлайн-зустріч на платформі ZOOM 6 листопада на МК "Самозайнятість, як вид професійної діяльності". )) Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" спільно з фахівцем філії Малинського міського центру зайнятості Анною Кучинською взяли участь в інтерактивному онлайн-квесті про безпечне працевлаштування, або як не потрапити на гачок шахраїв. Здобувачі освіти перевіряли свої сили у пошуках роботи, обирали вакансії, приймали участь у грі "Пошук роботи. Робота для всіх".

16:00 06.11.2020

МК "Сучасні джерела пошуку роботи"

     4 листопада 2020р. відбувся МК у формі вебінару на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему:  "Сучасні джерела пошуку роботи". 

15:31 04.11.2020

"Ринок праці Малинщини. Як прийняти існуючу реальність та достукатись до потреб та проблем ринку"

     4 листопада 2020р. відбувся вебінар на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему: "Ринок праці Малинщини. Як прийняти існуючу реальність та достукатись до потреб та проблем ринку". Фахівці ДСЗ вкотре зазначили, що саме робітничі професії являються затребуваними на сучасному ринку праці. Ознайомили з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри, що дає можливість безкоштовно пройти тестування на визначення IQ, EQ , стресостійкості та адаптивності, аналітичних здібностей та багато ін. Для проходження тестування достатня лише попередня реєстрація, повторне тестування стане можливим чере 90 днів.

15:00 04.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень