A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Гуртожиток.Бібліотека

                                     

Гуртожиток

   Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території ліцею, а саме за 50 -100 метрів від навчальних корпусів та 150 метрів від їдальні.

  Гуртожиток розрахований на 450 місць, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

  В 5-х поверховій споруді розміщено 55 кімнат для учнів, де проживають по двоє та троє. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: бібліотека з доступом до мережі інтернет, актова зала, кімната для приготування їжі,  кабінет коменданта, медпункт.

   В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина.

   Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу, де учні проживають секційно. На кожній секції є 7 кімнат, побутова кімната з холодильником, вбиральня та кімната відпочинку.

  Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2300, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та секцію, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання учнями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

     В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

    Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку ліцею проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота у гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

   В гуртожитку є рада гуртожитку, яка є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

 Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователів гуртожитку Коваленко Оксани Василівни, педагогічний стаж 30 років та Оліфіренко Ліни Станіславівни, педагогічний стаж 25  років.

вихователь Коваленко Оксана Василівна

 

вихователь Оліфіренко Ліна Станіславівна

   Комендант гуртожитку Кравченко Ірина Павлівна  відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

комендант Кравченко Ірина Павлівна

 

Дата: від до Скинути

Засідання обласної методичної секції голів методичних об'єднань класних керівників та вихователів у формі вебінару

06 квітня 2023 року голова МК класних керівників ДНЗ "Малинський професійний ліцей" - Оксана Коваленко стала активною учасницею вебінару засідання обласної методичної секції голів методичних об'єднань класних керівників та вихователів, який проходив у формі семінару-практикуму на базі Любарського професійного ліцею.

13:07 06.04.2023

Всеукраїнський тиждень грошей

з 22.03. по 02.04. в Україні проходить проведення Всеукраїнського тижня грошей. ПОДІЯ: здобувачі освіти, що проживають у гуртожитку відвідали краєзнавчий музей м. Малин.

11:07 24.03.2023

Як попередити та усунути правопорушення в дитячому середовищі

16 березня в ДНЗ "Малинський професійний ліцей" була проведена зустріч здобувачів освіти ліцею, що проживають у гуртожитку, з працівниками поліції - старшим інспектором ювенальної превенції Ольгою Савчук та заступником начальника СРПП Володимиром Добровольським. Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути правопорушення в дитячому середовищі.

11:07 17.03.2023

В рамках акції "Голуб миру летить над Україною"

Здобувачі освіти ДНЗ "Малинського професійного ліцею" в рамках акції "Голуб миру летить над Україною" продовжують збирати бляшанки для створення окопних свічок. Сьогодні було передано чергову партію.

09:06 28.02.2023

Міжнародний день рідної мови

Щороку, 21 лютого, мільйони людей у всьому світі відзначають День рідної мови. Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції, які передаються з покоління в покоління. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку. 

09:48 21.02.2023

До Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого українці вшановують День Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України. 

17:05 20.02.2023

З вірою у диво!

З вірою у диво! Під таким гаслом вихователі гуртожитку ДНЗ "Малинський професійний ліцей" Оксана Коваленко та Ліна Оліфіренко 19 грудня 2022 року відвідали діток нашої громади у яких загинули батьки захищаючи нашу Державу. Завдяки підтримці настоятеля Свято-Покровської парафії, митрофорного протоієрея Василя Ігнатовича, Малинської міської ради (в особі заступника міського голови Віталія Лукашенка), волонтера Лариси Марянової та мами Героя, голови ГО "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО", радника голови Житомирської обласної ради - Олени Максименко, до діток з 24-х родин Загиблих з нашої громади поспішали Помічники святого Миколая - наші вихователі.

13:40 20.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень