Гуртожиток.Бібліотека

Гуртожиток

Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території ліцею, а саме за 50 -100 метрів від навчальних корпусів та 150 метрів від їдальні.

Гуртожиток розрахований на 450 місць, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

В 5-х поверховій споруді розміщено 55 кімнат для учнів, де проживають по двоє та троє. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: бібліотека з доступом до мережі інтернет, актова зала, кімната для приготування їжі,  кабінет коменданта, медпункт.

В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина.

Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу, де учні проживають секційно. На кожній секції є 7 кімнат, побутова кімната з холодильником, вбиральня та кімната відпочинку.

Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2300, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та секцію, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання учнями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку ліцею проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота у гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

В гуртожитку є рада гуртожитку, яка є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователів гуртожитку Коваленко Оксани Василівни, педагогічний стаж 30 років та Оліфіренко Ліни Станіславівни, педагогічний стаж 25  років.

вихователь Коваленко Оксана Василівна

вихователь Оліфіренко Ліна Станіславівна

Комендант гуртожитку Кравченко Ірина Павлівна  відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

комендант Кравченко Ірина Павлівна

Гра-тестування «Що ми знаємо про нашу Конституцію?»

28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції,  головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

13:19 24.06.2021

«Я і мої права»

«Я і мої права». Під такою назвою були об’єднані роботи  здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку.  Метою заходу було об'єднати творчі зусилля, щоб викликати почуття гордості за те, що ми є громадянами єдиної Батьківщини - України.  Автори робіт намагались продемонструвати знання народних образів - символів, показати своє розуміння й бачення сучасних проблем країни та висловити ідею: Україна - це ми, це кожен із нас. Ми маємо права і обов’язки, які захищені Конституцією України.

13:14 24.06.2021

До Дня Конституції 2021

«Конституція в перекладі з латинської мови означає «устрій», «будова». Це Закон про устрій та будову держави, головні права та обов’язки громадян».

14:46 22.06.2021

"Що означає бути вихованою"

Сьогодні поговоримо про те «Що означає бути вихованою?» (розмова в колі з використанням ТЗН, а саме платформи для проведения онлайн-занятий - Zoom ).

14:23 30.03.2021

За хмарою тютюнового диму

Продовжуємо співпрацю з використанням технологій дистанційного навчання.  З гарним настроєм, починаємо…

14:18 29.03.2021

До дня народження Великого Кобзаря

Ми, українці, як і кожен народ світу, має свої святині. Однією з таких святинь, національною гордістю нашого народу є творчість Тараса Григоровича Шевченка. Саме з полум'яних творів Кобзаря весь світ дізнався, що є така прекрасна країна - Україна, з чудовим, добрим, роботящим народом, прекрасною мовою, піснями, героїчною і трагічною історією.

14:52 09.03.2021