A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Гуртожиток.Бібліотека

                                     

Гуртожиток

   Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території ліцею, а саме за 50 -100 метрів від навчальних корпусів та 150 метрів від їдальні.

  Гуртожиток розрахований на 450 місць, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

  В 5-х поверховій споруді розміщено 55 кімнат для учнів, де проживають по двоє та троє. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: бібліотека з доступом до мережі інтернет, актова зала, кімната для приготування їжі,  кабінет коменданта, медпункт.

   В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина.

   Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу, де учні проживають секційно. На кожній секції є 7 кімнат, побутова кімната з холодильником, вбиральня та кімната відпочинку.

  Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2300, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та секцію, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання учнями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

     В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

    Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку ліцею проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота у гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

   В гуртожитку є рада гуртожитку, яка є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

 Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователів гуртожитку Коваленко Оксани Василівни, педагогічний стаж 30 років та Оліфіренко Ліни Станіславівни, педагогічний стаж 25  років.

вихователь Коваленко Оксана Василівна

вихователь Оліфіренко Ліна Станіславівна

   Комендант гуртожитку Кравченко Ірина Павлівна  відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

комендант Кравченко Ірина Павлівна

 

Дата: від до Скинути

Історія, яку не можна забути

Продовжуємо тему, яка є актуальною і сьогодні: " Історія, яку не можна забути" ( до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні). 

12:16 08.05.2022

День пам'яті перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні ми поговоримо про державне свято - День пам'яті перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який щороку відзначатимемо 8 травня. Поговоримо з Вами на тему: "Пам*ятаємо, щоб не забути" У нашому рідному місті Малині є Герої, якими гордимось ми, малинці, Україна та багато тих людей, які цікавляться історією учасників місцевого підпілля і за межам нашої держави.

12:07 08.05.2022

День матері 2022

Завжди приємно почути красиві привітання, які обов'язково подарують хороший настрій всім жінкам, які вже мають горде звання мами, а також тим, хто отримає його в майбутньому. 

12:01 08.05.2022

"Ми за здоровий спосіб життя»

Мені дуже б хотілось поговорити з Вами про безцінний скарб, що ми здоров’ям звемо Із юних літ нам треба берегти, Адже нічого більше нам не треба, щоб тільки всі здорові були ми!

10:24 10.04.2022

Година спілкування «Ми повинні знати нашу історію» з використанням елементів дистанційних технологій"

Навіть у цей буремний час потрібно продовжити навчання. Адже, ви, наші діти та молодь - наше майбутнє. Саме нам разом доведеться відбудовувати Україну та формувати суспільство.

09:46 09.04.2022

Ми з Маріуполем

Привіт, друзі! Ми з України! Давно не бачились з вами, але спілкуємось по телефону. В країні нашій незвичайні обставини, коли змінився на До і ПІСЛЯ для кожного українця. Але ми впевнені, що українська земля прадавньої сили. Для чужих - загибель, для своїх - життя. Будьте певні, що все скоро відродиться з новою силою. І хто б там, що не говорив А згине зло і правда переможе Лише борись, а щастя не втече. Сьогодні ми дізнаємось цікаві факти минулого про славне місто Маріуполь і про його криваве сьогодення під час години спілкування «Ми з Маріуполем» Слава Україні! Слава Героям, які mзагинули, захищаючи суверенітет і територіальну незалежність України і тих, які боронять місто Герой від рашистів - орків!

09:41 06.04.2022

Година-роздум «Плани на сьогодення для майбутнього завтра»

Я, Коваленко Оксана Василівна, вихователь, сьогодні хочу поговорити зі здобувачами освіти, які проживають в гуртожитку про «Плани на сьогодення для майбутнього завтра». Дорогі мої друзі, пропоную переглянути мультфільм «Україна», який розповість Вам про незвичайні факти створення української держави від трипільців до сьогодення.

09:40 06.04.2022

Правда про наркотики

Привіт, мої найкращі друзі! Час вимагає змін, але ми впораємось з усіма проблемами. 

09:14 15.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень