A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Гуртожиток.Бібліотека

                                     

Гуртожиток

   Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території ліцею, а саме за 50 -100 метрів від навчальних корпусів та 150 метрів від їдальні.

  Гуртожиток розрахований на 450 місць, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

  В 5-х поверховій споруді розміщено 55 кімнат для учнів, де проживають по двоє та троє. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: бібліотека з доступом до мережі інтернет, актова зала, кімната для приготування їжі,  кабінет коменданта, медпункт.

   В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина.

   Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу, де учні проживають секційно. На кожній секції є 7 кімнат, побутова кімната з холодильником, вбиральня та кімната відпочинку.

  Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2300, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та секцію, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання учнями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

     В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

    Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку ліцею проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота у гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

   В гуртожитку є рада гуртожитку, яка є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

 Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователів гуртожитку Коваленко Оксани Василівни, педагогічний стаж 30 років та Оліфіренко Ліни Станіславівни, педагогічний стаж 25  років.

вихователь Коваленко Оксана Василівна

 

вихователь Оліфіренко Ліна Станіславівна

   Комендант гуртожитку Кравченко Ірина Павлівна  відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

комендант Кравченко Ірина Павлівна

 

Дата: від до Скинути

До Дня Героїв України

Щира вдясність та шана Героям! Низько схиляють перед ними свої голови всі учасники освітнього процесу ліцею. "За всіх полеглих помолюся щиро", під такою назвою у гуртожитку ліцею провела поетично-музичну композицію  завідуюча бібліотекою Ніна Левченко.

14:20 24.05.2024

"Простір читаючої молоді" в Малинській центральній публічній бібліотеці

Здобувачі освіти, які проживають у гуртожитку ДНЗ " Малинського професійного ліцею", 01.05.24 року, відвідали "Простір читаючої молоді" в Малинській центральній публічній бібліотеці імені Василя Скуратівського.

17:09 01.05.2024

Тиждень безпеки дорожнього руху

У ДНЗ "Малинський професійний ліцей" пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого була профілактика запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на дорогах, удосконалення та узагальнення знань з безпеки дорожнього руху.

08:40 23.04.2024

До Дня спротиву окупації АКР та м. Севастополь

Відповідно до плану проведення виховних заходів до Дня спротиву окупації АКР та м. Севастополь, вихователь гуртожитку ліцею Оксана Коваленко , здобувачі освіти, які проживають у гуртожитку, розпочали роботу по вишивці у вигляді серця.

16:44 17.02.2024

Конкурс: "На кращу новорічну секцію"

У рамках проведення підготовки до різдвяно-новорічних свят у гуртожитку ліцею був проведений конкурс: "На кращу новорічну секцію". Здобувачі освіти, що проживають у гуртожитку, прикрасили новорічними атрибутами не лише секції, а й свої кімнати хол та коридор навчального корпусу. До такої роботи долучилися і керівник гуртка "Креативна майстерня" Олена Духопела зі своїми учасниками гуртка і вихователі гуртожитку Ліна Оліфіренко та Оксана Коваленко.

13:33 27.12.2023

Збір кришечок на допомогу ЗСУ

Здобувачі освіти ДНЗ "Малинського професійного ліцею", які проживають у гуртожитку,  підтримали ініціативу БО БФ "Волонтер 2015" та збирають кришечки від пластикових пляшок, кошти від перероблення яких спрямують на допомогу ЗСУ 

15:02 15.11.2023

В рамках благодійної акції "Смілива гривня"

В рамках благодійної акції "Смілива гривня" здобувачі освіти ДНЗ "Малинського професійного ліцею", які проживають у гуртожитку об'єднали зусилля та зібрали кошти для допомоги українській армії.

09:40 09.11.2023

Розмова в колі "Правовий орієнтир"

28 червня 2023 року здобувачі освіти ДНЗ "Малинського професійного ліцею", які проживають в гуртожитку в невимушеній обстановці говорили про "Правовий орієнтир" ( розмова в колі з використанням нетрадиційних форм і методів, ТЗН ( інноваційний підхід музико терапія). В процесі проведення виховного заходу, вихователем Оксаною Коваленко використано:

09:26 28.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень