Гуртожиток.Бібліотека

Гуртожиток

Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території ліцею, а саме за 50 -100 метрів від навчальних корпусів та 150 метрів від їдальні.

Гуртожиток розрахований на 450 місць, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

В 5-х поверховій споруді розміщено 55 кімнат для учнів, де проживають по двоє та троє. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: бібліотека з доступом до мережі інтернет, актова зала, кімната для приготування їжі,  кабінет коменданта, медпункт.

В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина.

Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу, де учні проживають секційно. На кожній секції є 7 кімнат, побутова кімната з холодильником, вбиральня та кімната відпочинку.

Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2300, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та секцію, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання учнями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку ліцею проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота у гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

В гуртожитку є рада гуртожитку, яка є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователів гуртожитку Коваленко Оксани Василівни, педагогічний стаж 30 років та Оліфіренко Ліни Станіславівни, педагогічний стаж 25  років.

вихователь Коваленко Оксана Василівна

вихователь Оліфіренко Ліна Станіславівна

Комендант гуртожитку Кравченко Ірина Павлівна  відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

комендант Кравченко Ірина Павлівна

Шкідливий вплив нікотину на молодий організм

Сьогодні мова піде про "Шкідливий вплив нікотину на молодий організм". Саме тому, вихователь Коваленко О.В. підібрала підбірку соціальних роликів та відео на дану тематику.

14:45 04.11.2021

Участь в VIII міжрайонному студентсько-учнівському конкурсі-фестивалі «Слово і пісня Валерія Лісовського»

Здобувачі освіти "Малинського професійного ліцею" взяли участь в VIII міжрайонному студентсько-учнівському конкурсі-фестивалі «Слово і пісня Валерія Лісовського», присвяченого вшануванню пам?яті почесного громадянина Малинського району, колишнього директора Головківської школи, поета-пісняра, вчителя-філолога, просвітянина Валерія Володимировича Лісовського (1951-2004) та Дню вчителя.

15:05 29.10.2021

Тиждень професійної освіти

В ДНЗ "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" з 18.10.21 року по 23.10.21 року проходить Тиждень професійної освіти.

13:22 19.10.2021

Національно - патріотичне виховання в закладі професійної освіти. Виклики сьогодення

12 жовтня 2021року в ДНЗ "'Малинський професійний ліцей" у дружньому колі  зібрались класні керівники, вихователі, бібліотекар, заступник директора Кулініч Любов Миколаївна, методист ліцею - Канюка Лариса Федорівна.

13:21 13.10.2021

До Всеукраїнського Дня відповідальності людини

19 жовтня українці відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас, вшановуючи пам'ять про Богдана Гаврилишина, який написав 15 ефективних пунктів для здорового й успішного майбутнього людства - "Декларацію відповідальності людини".

12:31 11.10.2021

Стежками парку імені Миклухи - Маклая

Здобувачі освіти, які проживають в гуртожитку "Малинського професійного ліцею" прогулялися стежками парку імені Миклухи - Маклая, що є пам'яткою садово - паркового мистецтва.

16:31 01.10.2021

Екологічна акція, присвячена Всесвітньому дню прибирання

Щороку Україна  виходить на масштабне прибирання у третю суботу вересня разом з мільйонами громадян з 180 країн світу. Здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей ",  які проживають в гуртожитку спільно з практичним психологом Синежук А.В. та вихователями гуртожитку - Коваленко О.В., Оліфіренко Л.С. взяли участь у екологічній акції, присвяченій Всесвітньому дню прибирання. Наша мета - дбайливе ставлення до довкілля.

09:28 24.09.2021