A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Гурткова робота

Дата: від до Скинути

Засідання гуртка "Оберіг"

В ДНЗ Малинський професійний ліцей " відбулось чергове засідання гуртка "Оберіг" (керівник Оксана КОВАЛЕНКО). Члени гуртка говорили про те, що українська природа є ще однією жертвою російської агресії. Військові дії вплинули на кожний компонент довкілля – тваринний і рослинний світ, воду, повітря, ґрунт. Наслідки цього негативного впливу будуть довгостроковими та матимуть не лише локальний, а й глобальний характер.

15:08 06.04.2023

Екскурс в Малинському міському краєзнавчому музеї

15.03.23 року члени гуртка "Оберіг" та здобувачі освіти, які проживають у гуртожитку ДНЗ "Малинського професійного ліцею" поринули в історію минулого Малинщини, сіл Малинської громади від найдавніших часів до наших днів. Відбувся екскурс в Малинському міському краєзнавчому музеї.

16:00 15.03.2023

Участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ "Оксамит Fest"

Здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей", учасники вокального гуртка "Starlight" під керівництвом Олени Верстак, прийняли участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ "Оксамит Fest" та здобули Перемогу - "ГРАН-ПРІ"!!!

13:16 08.02.2023

Янголи-охоронці для наших Захисників!

Утверджуючи в свідомості і почуттях здобувачів освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" патріотичні цінності, керівник гуртка "Креативна майстерня" Олена Духопела разом з гуртківцями Тетяною Шуняковою, Вікторією Наталенко, Ганною Філімончук виготовили для наших Захисників маленьких янголів-охоронців.

11:34 14.11.2022

Обласний конкурс "За нашу свободу!"

"За нашу свободу!" Під такою назвою здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей", учасники гуртка "Креативна майстерня" - Ганна Філімончук, Світлана Стеценко та Олександра Єнько взяли участь у обласному конкурсі (в рамках Всеукраїнського).

13:22 04.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень