Маскувальні сітки, прапори та обереги для наших Захисників

Дата: 28.11.2023 15:18

Здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей", музичний керівник ДНЗ номер 9 "Золотий ключик" Лідія Яшина, гуртківці ліцею "Креативна майстерня" (керівник Олена Духопела) - активні в підтримці ЗСУ!!!

Лідія Яшина плете основу захисних маскувальних сіток для наших Захисників, а діти ліцею завершують цю роботу, обплутуючи їх тканиною.

Пані Лідія говорить, що в ці сітки вплітається вся любов і молитви щоб вони захистили наших воїнів.

Олена Духопела разом зі своїми гуртківцями шиють прапори та роблять оберіги для Захисників. Це викликає в дітей велику гордість за те, що і вони вкладають свою часточку праці задля нашої Перемоги.

Так, як ми єдина країна, то ми єдині і в допомозі, і в співпраці, і в захисті.

Слава ЗСУ! Слава нації!