Дистанційне навчання

Заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій у ДНЗ “Малинський професійний ліцей”

З 03 березня 2021 року, відповідно епідеміологічної ситуації в Україні
та запровадженням карантину в ДНЗ “Малинський професійний ліцей” запроваджено заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

Для цього на  сервісі  Google Classroom створено класи навчальних груп здобувачів освіти, де надано лекційні матеріали навчальних програм з предметів загально - освітньої, загальнопрофесійної  та професійно -теоретичної підготовки, професійно - практичної підготовки. З метою контролю знань здобувачів освіти запроваджено тести для самоперевірки, проведення заліків та підготовки до ДКА.  На веб-сайті в розділі «Дистанційне навчання» висвітлено розклад занять, майстер – класи, відео уроки.

З метою самоосвіти та вдосконалення педагогічної майстерності створено кейс самоосвітньої діяльності педагога.

Поряд з цим викладачам, майстрам виробничого навчання ліцею запроваджено рекомендації щодо оновлення електронного ресурсу різнорівневими завданнями для контролю знань здобувачів освіти, створення завдань з використання сервісу Google Форми, «На урок» у навчальному процесі.

До уваги здобувачів освіти!

Щоб мати можливість переглядати та виконувати завдання, перейдіть до платформи Class за посиланням, та натисніть "+" (приєднатися до класу).  Далі одноразово введіть код на вхід до своєї групи, отримати який можна у свого класного керівника.