A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м.Коростень

Дата: від до Скинути

Соціальний ролик "16 днів проти насильства"

"16 днів проти насильства" під такою назвою здобувачі освіти територіального відокремленого спеціалізованого відділення м. Коростень спільно з працівниками ювенальної превенції та Коростенським міським центром соціальних служб створили відеоролик для перегляду в мережах Інтернету.

12:37 10.12.2021

"Вибір і успішна реалізація в професійній кар' єрі"

Центр розвитку професійної кар'єри)) 25.11. на платформі ZOOM, відбулася онлайн - зустріч на тему: "Вибір і успішна реалізація в професійній кар' єрі", зі здобувачами освіти територіального відокремленого спеціалізованого відділення м. Коростень та фахівцями Малинської міської філії Житомирського обласного ЦЗ, фахівцями Коростенського відділення Укрзалізниця.

17:10 25.11.2021

І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Зварювальні роботи»

28 жовтня на базі Головинського ВПУ нерудних технологій відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Зварювальні роботи» . За рішенням журі друге місце посів Лінков Олександр, випускник ДНЗ «Малинський професійний ліцей» відокремленого відділення м.Коростень.

13:59 29.10.2021

Козацькі забави

12 жовтня в територіальному спеціалізованому відділенні м. Коростень було проведено військово-спортивне свято "Козацькі забави". У програмі були змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, одягання противогаз у, спорядження магазину, піднімання гирі та історична вікторина.

13:26 13.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень