A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м.Коростень

Дата: від до Скинути

Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар-електромонтажник»

22 лютого 2024 року у ДНЗ «Малинський професійний ліцей» ТВСВ м. Коростень пройшла Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти у групі ЕМК-2-1 з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар-електромонтажник».

14:45 22.02.2024

До десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. ТВСВ м. Коростень

20 лютого у територіальному відділенні був проведений виховний захід до десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність.

15:01 20.02.2024

З Днем Соборності України!

Єднаймо свої серця в єдиній любові до нашої незалежної держави сьогодні і назавжди. З нагоди свята у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" було проведено ряд виховних заходів зі здобувачами освіти: -відкрита виховна година: "Єдина Україна" (класний керівник, викладач історії України - Сергій Левківський); -інформаційна година у бібліотеці ліцею: "Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг" (завідуюча бібліотекою Ніна Левченко, вихователь гуртожитку Ліна Оліфіренко).

15:45 22.01.2024

Різдвяно-новорічне свято в ТВСВ м. Коростень

ДНЗ "Малинський професійний ліцей" ТВСВ м. Коростень. У ТВСВ освітнього закладу пройшло різдвяно-новорічне свято. Діти одягли яскраві костюми казкових героїв, радо зустрічали Святого Миколая, співали пісні, отримували подарунки. А ще учасники гуртка "Рукоділля", під керівництвом Олени Будішевської, виготовили українські обереги та ляльки-мотанки.

13:28 27.12.2023

Тиждень з професії «Слюсар із складання металевих конструкцій»

Популярність та престижність професії «Слюсар із складання металевих конструкцій» в Україні в останній період значно зросла. У галузях промисловості, металообробки, будівництва - всюди де необхідне виготовлення та збірка металевих конструкцій та їх вузлів необхідні кваліфіковані робітники з професії «Слюсар із складання металевих конструкцій».

08:30 08.12.2023

До Дня Збройних Сил України та свята Миколая

ДНЗ "Малинський професійний ліцей" ТВСВ м.Коростень. День Збройних Сил України та свято Миколая творчо і активно представили здобувачі освіти ліцею. Піснями, віршами вони порадували всіх присутніх. А ще цікавою була підготовлена тематична інформаційна зона в бібліотеці.

15:45 06.12.2023

Пізнавально-просвітницька година з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

З метою формування у здобувачів освіти знань про ВІЛ, вжиття заходів зі зниження ризику інфікування у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" ТВСВ м.Коростень, була проведена пізнавально-просвітницька година з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Здобувачі освіти отримали червоні стрічки, які символізують солідарність проти сигматизації інфікованих людей у суспільстві.

10:39 06.12.2023

Бесіди працівниками поліції щодо безпеки на дорогах в умовах воєнного стану

У рамках реалізації заходів з безпеки дорожнього руху та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах, удосконалення та узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, з учасниками освітнього процесу були проведені бесіди працівниками поліції щодо безпеки на дорогах в умовах воєнного стану.

14:45 15.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень