A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м.Коростень

Дата: від до Скинути

Майстер-клас: «Аргонодугове зварювання»

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти сьогодні у ДНЗ «Малинський професійний ліцей» ТВСВ м. Коростень викладач професійно-теоретичної підготовки Закусило О.Д. та майстер виробничого навчання Мошківський В.В. провели майстер-клас на тему: «Аргонодугове зварювання» для здобувачів освіти групи ЕЗК-1-3 з професії «Електрозварник ручного зварювання».

14:34 23.05.2023

День відкритих дверей в Територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні м. Коростень

Навіщо потрібен День відкритих дверей? Відповідь остаточна - саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: "вступати чи ні до обраного закладу".

16:39 08.05.2023

Семінар зі здобувачами освіти 1,3 курсів та головним державним інспектором відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Житомирській області

11-12 квітня у ДНЗ "Малинський професійний ліцей", ТВСВ м. Коростень відбувся семінар зі здобувачами освіти 1,3 курсів та головним державним інспектором відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Житомирській області Сивко В.В. Ця зустріч дала змогу здобувачам глибше пізнати правила трудових відносин, ризики і наслідки незаделарованої праці та трудової експлуатації в умовах воєнного стану.

15:20 12.04.2023

До Міжнародного дня просвіти з мінної небезпеки

До Міжнародного дня просвіти з мінної небезпеки у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" ТВСВ м. Коростень відбулася зустріч здобувачів освіти ліцею та представників ДСНС - головний інспектор відділу запобігання НС Сергій Каленюк.

13:04 06.04.2023

Тиждень з професії «Електрозварник ручного зварювання»

Популярність та престижність професії «Електрозварник ручного зварювання» в Україні в останній період значно зросла. У галузях промисловості, будівництва, металообробки, сільського господарства, транспорті, сфері обслуговування, в медицині і наукових лабораторіях - всюди служать металоконструкції, зроблені умілими руками зварника.

15:04 17.03.2023

Тиждень з професії «Токар»

Популярність та престижність професії «Токар» в Україні в останній період значно зросла. У галузях промисловості, металообробки, сільського господарства, транспорті, сфері обслуговування, в медицині і наукових лабораторіях - всюди служать деталі, зроблені умілими руками токаря, жоден механізм (в автомобілі, годиннику або комп’ютері) не обходиться без деталей, виготовлених на токарному верстаті.

10:13 10.03.2023

Тиждень з професії «Слюсар-електромонтажник; електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання»

Відповідно до плану роботи ДНЗ «Малинський професійний ліцей» на 2022-2023 навчальний рік, з метою популяризації професії, розвитку творчої особистості здобувачів освіти, формування в них інтересу до обраної професії у закладі з 19 по 23 грудня пройшов тиждень з професії «Слюсар-електромонтажник; електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання».

09:21 25.12.2022

Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Голодомор 1932-1933 років був системним, страшним геноцидом нашого українського народу. Українців морили голодом та страчували лише за те, що вони говорили рідною мовою, намагалися зберегти рідну культуру, віру та жити в мирі.

13:25 27.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень