A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення м.Коростень

Дата: від до Скинути

Тиждень здоров'я під назвою: "Без здоров'я немає щастя"

Привернути увагу всіх учасників освітнього процесу: здобувачів освіти, їх батьків, педагогів, до питань фізичного розвиику та валеологічного виховання здобувачів освіти у ліцеї було проведено  Тиждень здоров'я під назвою:

15:38 06.04.2024

"Моя лялька-мотанка, ниточкою змотана. Оберіг мій на землі, талісман мені в житті"

Вже декілька років у територіальному відділенні нашого ліцею бібліотекар Олена Будішевська вкладає свою душу та показує і передає своє уміння по виготовленню народної ляльки здобувачам освіти ліцею.

09:56 05.04.2024

"Моя лялька-мотанка, ниточкою змотана. Оберіг мій на землі, талісман мені в житті"

Вже декілька років у територіальному відділенні нашого ліцею бібліотекар Олена Будішевська вкладає свою душу та показує і передає своє уміння по виготовленню народної ляльки здобувачам освіти ліцею.

09:56 05.04.2024

Виховний захід на тему: "Мінна безпека. Правила безпеки в галузі"

28 березня у закладі освіти було проведено виховний захід на тему: "Мінна безпека. Правила безпеки в галузі". Захід провели головні інспектори відділу запобігання НЗ Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Каленюк Сергій Олександрович та Мороз Олександр Валерійович.

09:52 29.03.2024

Тиждень з професії «Електрозварник ручного зварювання»

У ТВСВ м. Коростень ДНЗ «Малинський ПЛ» з 11 по 15  березня пройшов тиждень з професії «Електрозварник ручного зварювання», з метою підвищення рівня  професійної підготовки здобувачів освіти з професії, розвитку їх  творчої ініціативи та ділової активності, формування інтересу та розуміння необхідності і престижності до обраної професії.

11:25 21.03.2024

Челендж: "Читаємо Шевченка"

07 березня у ліцеї було проведено челендж: "Читаємо Шевченка". З метою розширення знань здобувачів освіти про життя і творчість Тараса Шевченка, у дітей формують культуру мовлення через красу і багатство Шевченкового слова читаючи його поезію, виховуючи любов до свого народу та рідного краю (викладачі Світлана Ювченко та Наталія Козаченко) та підготовлено інформаційну виставку (бібліотекар Олена Будішевська).

14:31 07.03.2024

Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар-електромонтажник»

22 лютого 2024 року у ДНЗ «Малинський професійний ліцей» ТВСВ м. Коростень пройшла Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти у групі ЕМК-2-1 з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар-електромонтажник».

14:45 22.02.2024

До десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. ТВСВ м. Коростень

20 лютого у територіальному відділенні був проведений виховний захід до десятої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність.

15:01 20.02.2024

З Днем Соборності України!

Єднаймо свої серця в єдиній любові до нашої незалежної держави сьогодні і назавжди. З нагоди свята у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" було проведено ряд виховних заходів зі здобувачами освіти: -відкрита виховна година: "Єдина Україна" (класний керівник, викладач історії України - Сергій Левківський); -інформаційна година у бібліотеці ліцею: "Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг" (завідуюча бібліотекою Ніна Левченко, вихователь гуртожитку Ліна Оліфіренко).

15:45 22.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень