A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Центр професійної кар'єри

Дата: від до Скинути

Година спілкування "Планування професійної кар'єри"

В рамках тижня професійної освіти практичний психолог Алла Синежук провела годину спілкування "Планування професійної кар'єри" у групі Ш-2-4. Кожний присутній здобувач освіти був поінформований про те, що процес планування кар’єри – це коли ти визначаєш, яким ти хочеш бачити свій кар’єрний шлях і що для цього потрібно зробити. Розвивали вміння складати кар'єрний план та визначали кроки, які потрібно зробити для їх досягнення.

15:14 24.05.2023

Виховна година у формі проблемної дискусії: "Моя професія - фермер"

Активно продовжується Тиждень професійної освіти. В рамках тижня проведено відкриту виховну годину у формі проблемної дискусії: "Моя професія - фермер" (класний керівник групи Т-1-11 з професії: " Тракторист - машиніст с/г виробництва; слюсар з ремонту с/г виробництва машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".

15:11 23.05.2023

"Як створити кар'єрний центр", презентація інтерактивного посібника

17 січня педагоги ДНЗ "Малинський професійний ліцей" переглянули презентацію інтерактивного посібника "Як створити кар'єрний центр", який презентувала ГО Центр "Розвиток КСВ" та її платформа Career Hub в межах програми VSAID "Мріємо та діємо".

12:00 18.01.2023

Презентація посібника «Пропозиції сценаріїв профорієнтаційний занять з учнями та ученицями, зустрічей із батьками та засідань педагогічної ради закладів професійної (професійно-технічної) освіти»

27.12.2022 працівники Центру розвитку професійної кар'єри ДНЗ "Малинський ПЛ" взяли участь в онлайн-презентації посібника «Пропозиції сценаріїв профорієнтаційний занять з учнями та ученицями, зустрічей із батьками та засідань педагогічної ради закладів професійної (професійно-технічної) освіти», розробленого в рамках реалізації програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

10:58 28.12.2022

Комунікаційна кампанія «Все працює завдяки нам»

     Одним із завдань реформи професійної (професійно-технічної) освіти є популяризація робітничих професій. У межах цього завдання Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам», що спрямована змінити ставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Кампанія містить відеоісторії молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. Пропонуємо до перегляду!                                                                                            Професії:

14:14 07.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень