Центр професійної кар'єри

"Що важливо пам'ятати при влаштуванні на роботу?"

Центр розвитку професійної кар'єри. Продовжуємо працювати дистанційно! Психологічною службою ліцею було надано поради "Що важливо пам'ятати при влаштуванні на роботу?" для випускних груп ліцею в мережі Інтернет на платформі Google Classroom

10:34 13.04.2021

МК "Сучасні джерела пошуку роботи"

4 листопада 2020р. відбувся МК у формі вебінару на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему:  "Сучасні джерела пошуку роботи".

15:31 04.11.2020

4 листопада 2020р. відбувся вебінар на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему: "Ринок праці Малинщини. Як прийняти існуючу реальність та достукатись до потреб та проблем ринку". Фахівці ДСЗ вкотре зазначили, що саме робітничі професії являються затребуваними на сучасному ринку праці. Ознайомили з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри, що дає можливість безкоштовно пройти тестування на визначення IQ, EQ , стресостійкості та адаптивності, аналітичних здібностей та багато ін. Для проходження тестування достатня лише попередня реєстрація, повторне тестування стане можливим чере 90 днів.

15:00 04.11.2020

"Ярмарок вакансій!" 2020

"Ярмарок вакансій!" під такою назвою у жовтні була проведена онлайн-година для учнів ліцею соціальним педагогом Мельниченко Т.М.

10:31 26.10.2020

ВІзит директора Житомирського обласного центру зайнятості Корінної Г.В.

24 вересня ДНЗ "Малинський ПЛ" відвідала директор Житомирського обласного центру зайнятості Корінна Галина Віталіївна. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо підготовки молодих робітничих кадрів, кваліфікованих спеціалістів та їх працевлаштування. Галина Віталіївна разом зі своїми колегами з міського центру зайнятості відвідали лабораторії навчального закладу, побачили майстер-клас з карвінгу "Дари осені", розглянули фотовиставку робітничих професій "Ми - майбутнє держави". Приємною несподіванкою, було вручення Подяки за активну співпрацю, директору ліцею Миколі Івановичу Ілючку

08:55 24.09.2020

"Як стати успішним та як розпочати власну справу"

Як стати успішним, як розпочати власну справу навчали сьогодні на уроці в Центрі розвитку кар’єри учнів Малинського професійного ліцею фахівці з профорієнтації Малинської міської філії. Під час жвавої дискусії про те, що є основою для будь-якого бізнесу, ліцеїсти міркували, як використати свою спеціальність, знання, вміння і захоплення. Майбутні швачки активно пропонували бізнес-ідеї, які можуть стати стартом для підприємництва, а це пошиття та ремонт одягу, постільної білизни, текстильний дизайн вікон, виготовлення креативних речей – ляльок, декоративних подушок тощо, та шукали шляхи їх реалізації. «Отже, щоб стати успішним, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру, і не боятись труднощів,» - зробили висновок учасниці зустрічі.

10:58 27.02.2020

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) 27 лютого День відкритих дверей ліцею для учнів 9-х класів м. Малина ЗОШ 5 та ЗОШ 6 І-ІІІ ступенів. Учні шкіл відвідали лабораторії, майстерні, кабінети, ознайомились з робітничими професіями, які здобувають у ліцеї, побували на виробничому навчанні

10:57 27.02.2020