A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Центр професійної кар'єри

Дата: від до Скинути

Відкрите Освітнє кафе "Навички для майбутньої професії"

Центр розвитку професійної кар'єри.))Здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" з професії: "Швачка; кравець" групи Ш-2-5 (класний керівник Світлана Харченко), прийняли активну участь у рамках Відкритого Освітнього кафе "Навички для майбутньої професії", що проходив в онлайн-форматі. Наші здобувачі освіти, познайомилися з іноземними учнями, обговорили питання навчання, що є спільними для професії, прийняли участь у вікторині.

12:26 11.05.2022

"Вибір і успішна реалізація в професійній кар' єрі"

Центр розвитку професійної кар'єри)) 25.11. на платформі ZOOM, відбулася онлайн - зустріч на тему: "Вибір і успішна реалізація в професійній кар' єрі", зі здобувачами освіти територіального відокремленого спеціалізованого відділення м. Коростень та фахівцями Малинської міської філії Житомирського обласного ЦЗ, фахівцями Коростенського відділення Укрзалізниця.

10:25 25.11.2021

Обласний захід «Молодіжний працівник»

16-18 листопада 2021 року проходив обласний захід «Молодіжний працівник», організований управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

10:43 19.11.2021

"Мої плани на майбутнє" анкетування серед здобувачів освіти

У межах Тижня професійної освіти лідери учнівського самоврядування Тишкевич Т., Білорус Ю. провели анкетування "Мої плани на майбутнє" серед здобувачів освіти груп К-1-3, К-2-8, К-3-13, Е-1-2, Ш-2-5, Т-3-11. Практичний психолог Алла Синежук провела анкетування для батьків здобувачів освіти вищевказаних груп на тему "Ким я бачу свою дитину?" та виступила перед батьками здобувачів освіти групи К-1-3 на тему "Спілкування у сім'ї про плани на професійне майбутнє". У групі К-2-8 була проведена діагностика професійного самовизначення за методикою "Типологія особистості за привабливе професійне середовище (за Д.Голландом).

15:35 01.11.2021

Години спілкування на тему: " Прагніть досягнути успіху"

У сучасному світі динаміка виробництва, швидке його оновлення, поява нових видів трудової діяльності роблять важливими такі якості працівників, як професійна мобільність, уміння швидко перенавчатися і здобувати нові знання, психічна і фізична стійкість. 

15:33 26.10.2021

Підсумки Тижня професійної освіти

Підходить до завершення Тиждень професійної освіти в системі професійної (професійно-технічної) освіти області. Підсумками активної взаємодії адміністрації, класних керівників, психологічної служби, вихователів гуртожитку, бібліотекарів ліцею спільно із роботодавцями, представниками державних, громадських організацій та органів місцевого самоврядування стало проведення ряду запланованих заходів: годин спілкування; діагностики професійних інтересів; виховних годин; перегляд фільму "Ринок сучасних професій"; ігрового заняття з елементами диспуту; Дня кар’єри та ін. Інформацію було висвітлено на сторінках соціальних мереж (Facebook та Instagram), а також на офіційному веб-сайті ДНЗ "Малинський ПЛ".

12:43 23.10.2021

Екскурсійні поїздки здобувачів освіти

В рамках Тижня професійної освіти здобувачі освіти ліцею відвідали День відкритих дверей підприємства ТОВ "ВО ПАПІР-МАЛ" , Міжнародну виставка ефективних рішень для агробізнесу в м. Києві та розподільчу підстанцію "Вокзальна" .

11:00 22.10.2021

ДЕНЬ КАР’ЄРИ «Освіта. Робота. Перспектива»

Запрошуємо долучитися до заходу щодо інформування стану зайнятості населення на ринку праці; майстер-класів від професіоналів; популяризації інтерактивних послуг служби зайнятості.

10:18 22.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень