A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

До Дня Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи! Свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

09:25 21.11.2022

Янголи-охоронці для наших Захисників!

Утверджуючи в свідомості і почуттях здобувачів освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" патріотичні цінності, керівник гуртка "Креативна майстерня" Олена Духопела разом з гуртківцями Тетяною Шуняковою, Вікторією Наталенко, Ганною Філімончук виготовили для наших Захисників маленьких янголів-охоронців.

11:31 14.11.2022

Все для Перемоги! Дрони для ЗСУ!

Все для Перемоги! Дрони для ЗСУ!Під такою назвою здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей", група Т-3-6 (керівники Наталія Возна, Василь Охрімчук, Олександр Осадчий) прийняли участь у акції "Око за око!", зібравши 1200,00 грн.на виготовлення дронів для ЗСУ.

08:45 09.11.2022

ХХІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності!

День української писемності та мови у ДНЗ "Малинський професійний ліцей"! Здобувачі освіти та педагоги ліцею, на підтримку та розвиток державної мови, прийняли активну участь у написанні ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності!

08:40 09.11.2022

Обласний конкурс "За нашу свободу!"

"За нашу свободу!" Під такою назвою здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей", учасники гуртка "Креативна майстерня" - Ганна Філімончук, Світлана Стеценко та Олександра Єнько взяли участь у обласному конкурсі (в рамках Всеукраїнського).

13:19 04.11.2022

Зі святом Дня козацтва та Дня захисників і захисниць України.

ДНЗ "Малинський професійний ліцей" вітає громадян України зі святом Дня козацтва та Дня захисників і захисниць України. У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших земляків патріотизм, національну свідомість, почуття гордості. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Запрошуємо переглянути відео-вітання від групи К-1-13 (керівники групи Козаченко Н.І., Марценюк К.Г.).

11:53 14.10.2022

Засідання МК класних керівників, вихователів, бібліотекарів

"Особливості організації виховної роботи в умовах військового стану. Підвищення фахової компетентності класного керівника", під такою назвою у ДНЗ "Малинський ПЛ" було проведено засідання МК класних керівників, вихователів, бібліотекарів у формі методичної панорами.

17:16 13.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень