A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

Пробне ЗНО-2022

УВАГА! Розпочато реєстрацію для участі у пробному ЗНО-2022, що триватиме до 22 січня 2022 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти https://vintest.org.ua/probne/

10:50 05.01.2022

Новорічне свято у ліцеї

Новорічне свято в ліцеї, де здобувачі освіти вітали всіх присутніх піснями та колядками з новорічно-різдвяними святами.

10:31 29.12.2021

Конкурс фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

   22 грудня 2021р. проходив конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти третього курсу з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". Богдан Волков, здобувач освіти групи Е-2-7, провів майстер-клас на тему "Монтаж освітлення".

08:39 23.12.2021

Спортивні змагання у ліцеї

Стала популярною така "хвороба цивілізації" як гіподинамія, тому що зменшилася рухова активність і дітей і батьків. Відсутність фізичного навантаження негативно впливає на серцево-судинну систему: слабшає сила скорочень серця, зменшується працездатність, знижується тонус судин. Негативний вплив виявляється і на обмін речовин та енергії, зменшується кровопостачання тканин, постачання живильними речовинами та киснем. Наслідком гіподинамії можуть стати ожиріння і атеросклероз.Основною профілактикою є рух, фізичні вправи, навантаження, здоровий спосіб життя. Тому сьогодні, з метою профілактики гіподінамії, здобувачі ліцею активно рухалися і змагалися у перетягуванні канату, підтягуванні і човниковому бігу.

09:08 21.12.2021

Подаруй дитині радість у День Святого Миколая

Вже шостий рік підряд, як здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" беруть активну участь, спільно з БО "БФ Волонтер 2015" у акції "Подаруй дитині радість у День Святого Миколая". Активні учасники учнівського самоврядування ліцею відвідали діток Потіївської та Вишевицької школи - інтернат, порадували подарунками, невеличкою концертною програмою та гарним настроєм!)) Спільно разом подаруймо дітям радість!))

09:05 20.12.2021

До Дня Святого Миколая

Сьогодні в ДНЗ "Малинський ПЛ" було проведено святковий захід, присвячений Дню Святого Миколая.

09:06 17.12.2021

Вибори до учнівської ради "СВІТ"

15 грудня в ДНЗ "Малинський професійний ліцей" було проведено вибори до учнівської ради "СВІТ". До складу УР ліцею від 1 курсу ввійшли Пікуль Олександр, Бурдим Денис, Гладков Максим, Горкуша Андрій, Єнько Олександра. Голотюк Емма була обрана головою УР ліцею. Здобувачі освіти, що ввійшли до складу ради отримали подарунки від учнівської профспілки

09:09 15.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень