A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

#Випуск_2022

      Дорогі випускники , щиро вітаємо вас із закінченням ліцею! Ідіть своєю дорогою, сміливо дивлячись уперед. Нехай обрана професія допоможе вам повністю розкрити свою індивідуальність, розвинути таланти, удосконалювати свою майстерність. Збережіть у собі спрагу життя та знань і не бійтеся труднощів. Мрійте! Прагніть досягти поставленої мети! Здоров'я вам, щастя, удачі, мирного неба!

11:52 30.06.2022

28 червня- День Конституції України

У перший місяць літа відзначаємо День Конституції України. День Конституції- не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. З цією метою викладачем історії та правознавства було проведено для здобувачів освіти онлайн-лекторій "Конституція -оберіг нашої державності". Де було ознайомлено із історією створення основного закону нашої держави.

12:42 28.06.2022

Озеленення території ліцею

Продовжуємо озеленювати територію ліцею. Сьогодні садили саджанці гібіскусу. Яскраві спалахи цих квітів розбавлять зелень дерев і газонів, тим самим створюючи приголомшливі ефекти, розставляючи свої кольорові акценти.

11:58 10.06.2022

Психологічна допомога онлайн

Багато постраждалих, або тих хто вижив у трагічній події звинувачують себе в тому, що сталося, відчувають провину або соромляться, хоча насправді нічого від них не залежало. З цим дуже важко впоратися. Але знайте, що у цих відчуттях ви не самотні – це насправді поширена реакція.

09:43 02.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень