A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Учнівське самоврядування

Дата: від до Скинути

Вебінар-зустріч з головами учнівського самоврядування до професійного Дня Студента: "Профтех - шлях до професії мрії"

Тиждень професійної освіти продовжується. Здобувачі освіти та педагоги ліцею переглянули вебінар-зустріч з головами учнівського самоврядування до професійного Дня Студента: "Профтех - шлях до професії мрії".

14:52 23.05.2023

Вибори до учнівської ради "СВІТ"

15 грудня в ДНЗ "Малинський професійний ліцей" було проведено вибори до учнівської ради "СВІТ". До складу УР ліцею від 1 курсу ввійшли Пікуль Олександр, Бурдим Денис, Гладков Максим, Горкуша Андрій, Єнько Олександра. Голотюк Емма була обрана головою УР ліцею. Здобувачі освіти, що ввійшли до складу ради отримали подарунки від учнівської профспілки

09:16 15.12.2021

"Мої плани на майбутнє" анкетування серед здобувачів освіти

У межах Тижня професійної освіти лідери учнівського самоврядування Тишкевич Т., Білорус Ю. провели анкетування "Мої плани на майбутнє" серед здобувачів освіти груп К-1-3, К-2-8, К-3-13, Е-1-2, Ш-2-5, Т-3-11. Практичний психолог Алла Синежук провела анкетування для батьків здобувачів освіти вищевказаних груп на тему "Ким я бачу свою дитину?" та виступила перед батьками здобувачів освіти групи К-1-3 на тему "Спілкування у сім'ї про плани на професійне майбутнє". У групі К-2-8 була проведена діагностика професійного самовизначення за методикою "Типологія особистості за привабливе професійне середовище (за Д.Голландом).

14:55 01.11.2021

«Фандрейзинг: як залучити додаткові ресурси до свого проєкту?»

15 квітня 2021 року відбувся онлайн семінар-практикум «Фандрейзинг: як залучити додаткові ресурси до свого проєкту?» для лідерів учнівського самоврядування, де обговорювалися питання щодо участі молоді у вирішенні екологічних проблем на рівні громади; можливість долучення лідерів самоврядування до соціальних і громадських ініціатив, які сьогодні уже існують в Україні та успішно реалізуються багатьма громадськими організаціями.

12:59 15.04.2021

Конкурс творчості "Моя новорічна мрія'

Напередодні новорічно-різдвяних свят в ліцеї було проведено конкурс творчості "Моя новорічна мрія'. Організаторами конкурсу стали лідери УР ліцею "Ровесник". Здобувачі освіти активно прийняли участь у конкурсі в номінаціях: "Ялинкова іграшка" та "Новорічна композиція". Незалежним голосуванням були визначені переможці, які отримали солодкі подарунки від учпрофспілки ліцею))) (Голова УР "Ровесник" Тамара Тишкевич, голова учпрофспілки ліцею Людмила Шевчук

13:44 30.12.2020

Семінар "Soft Shills - гнучкі навички"

18-19 січня у Києві пройшов семінар "Soft Shills - гнучкі навички" від БФ " Приятелі діей", БО "UCARE Inc. - Приятелі дітей, США", БКК " EY", в якому прийняла активну участь учениця ІІ курсу ліцею, активна учасниця УР ліцею "Ровесник" - Павленко Діана, що навчається за професією: "Швачка, кравець".

09:01 18.01.2020

"Подаруй дитині радість"

Ось вже третій рік, як учні та педагоги ліцею, разом БО БФ "Волонтер 2015" відвідують школи - інтернати та беруть активну участь у акції "Подаруй дитині радість", що проходить в День Святого Миколая))). 20.12.19. активні учасники УР "Ровесник" та творчий колектив "Маски Мельпомели" (керівник Козаченко Н.І.) відвідали Потіївську школу-інтернат)) Діти несли радість та подарунки дітям

09:44 19.12.2019

Звітно-виборча конференція обласної Ради учнівського самоврядування

ДНЗ "Малинський професійний ліцей", в Житомирі, на звітно-виборчій конференції обласної Ради учнівського самоврядування, серед закладів П(ПТ)О, гідно представляла учениця І курсу групи К-1-13 (професія: "Кухар; офіціант") Тишкевич Тамара. Наша учениця ввійшла до складу обласної ради учнівського самоврядування)))

08:48 15.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень