A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Учнівське самоврядування

Дата: від до Скинути

«Фандрейзинг: як залучити додаткові ресурси до свого проєкту?»

15 квітня 2021 року відбувся онлайн семінар-практикум «Фандрейзинг: як залучити додаткові ресурси до свого проєкту?» для лідерів учнівського самоврядування, де обговорювалися питання щодо участі молоді у вирішенні екологічних проблем на рівні громади; можливість долучення лідерів самоврядування до соціальних і громадських ініціатив, які сьогодні уже існують в Україні та успішно реалізуються багатьма громадськими організаціями.

12:59 15.04.2021

Конкурс творчості "Моя новорічна мрія'

Напередодні новорічно-різдвяних свят в ліцеї було проведено конкурс творчості "Моя новорічна мрія'. Організаторами конкурсу стали лідери УР ліцею "Ровесник". Здобувачі освіти активно прийняли участь у конкурсі в номінаціях: "Ялинкова іграшка" та "Новорічна композиція". Незалежним голосуванням були визначені переможці, які отримали солодкі подарунки від учпрофспілки ліцею))) (Голова УР "Ровесник" Тамара Тишкевич, голова учпрофспілки ліцею Людмила Шевчук

13:44 30.12.2020

Семінар "Soft Shills - гнучкі навички"

18-19 січня у Києві пройшов семінар "Soft Shills - гнучкі навички" від БФ " Приятелі діей", БО "UCARE Inc. - Приятелі дітей, США", БКК " EY", в якому прийняла активну участь учениця ІІ курсу ліцею, активна учасниця УР ліцею "Ровесник" - Павленко Діана, що навчається за професією: "Швачка, кравець".

09:01 18.01.2020

"Подаруй дитині радість"

Ось вже третій рік, як учні та педагоги ліцею, разом БО БФ "Волонтер 2015" відвідують школи - інтернати та беруть активну участь у акції "Подаруй дитині радість", що проходить в День Святого Миколая))). 20.12.19. активні учасники УР "Ровесник" та творчий колектив "Маски Мельпомели" (керівник Козаченко Н.І.) відвідали Потіївську школу-інтернат)) Діти несли радість та подарунки дітям

09:44 19.12.2019

Звітно-виборча конференція обласної Ради учнівського самоврядування

ДНЗ "Малинський професійний ліцей", в Житомирі, на звітно-виборчій конференції обласної Ради учнівського самоврядування, серед закладів П(ПТ)О, гідно представляла учениця І курсу групи К-1-13 (професія: "Кухар; офіціант") Тишкевич Тамара. Наша учениця ввійшла до складу обласної ради учнівського самоврядування)))

08:48 15.11.2019

Вибори в УР "Ровесник"

07.11.19. в ліцеї були проведені вибори в УР "Ровесник". Всі представники учнівського самоврядування, від навчальних груп, представили всім присутнім своє портфоліо та захистили проекти "Прогнозую своє завтра". Представляти свій проект в Житомирі серед лідерів учнівського самоврядування області буде учениця І курсу групи К-1-3 - Тишкевич Тамара))) Голова УР ліцею Гордієнко Ірина, голова учпрофспілки Шевчук Л.В.

09:33 07.11.2019

УР "Ровесник"- лідер області!

Учнівське самоврядування ліцею лідирує в області! Бабікова Дар'я була обрана головою учнівського самоврядування ПТНЗ області! Серед всіх кандидатів вона була найкращою та на високому рівні прозвітувала про роботу УР "Ровесник" ДНЗ "Малинський професійний ліцей"

13:48 04.11.2019

День самоврядування в ліцеї

До Дня вчителя учні ліцею підготували справжнє свято: фотозона у стилі : " Сьогодні я - педагог", гарна святкова концертна програма порадували всіх. А найактивніші учасники самоврядування провели лінійку та уроки

10:20 09.10.2019

Екскурсія до Київо-Печерської Лаври

Учнівська профспілка ліцею організувала чудову екскурсію для представників учнівського самоврядування до м. Києва.))) Відвідали Київо-Печерську Лавру: собори та монастир, верхні печери, Велику Дзвіницю та музей мініатюр))) Учні вдячні за екскурсію голові учпрофспілки, майстру в/н Шевчук Л.В.)))

09:35 18.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень