A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Дистанційні курси з підвищення рівня цифрових компетентностей

Дистанційний курс "Як працювати з додатками Google"

                                                             

Коротко про сервіси Google

Google є однією із найпопулярніших компаній у світі. І все це завдяки величезній кількість продуктів, сервісів та послуг, які роблять наше життя легшим. Google сервіси – це не тільки безмежні розваги, а невід’ємний помічник у навчанні, кожного сучасного, як вчителя так і учня. Найпопулярнішими серед них в наш час є: Google Search, Google Images, Gmail, Google Maps, Google Docs, YouTube, Google Translate, Google Sites, Google Drive, Google Classroom.

Застосування цих сервісів у навчальному процесі надає багато переваг.

1.  Простота в використанні. Розпочати роботу с Google сервісами дуже просто, все що потрібно – це створити аккаунт Google, зробити це дуже просто з будь-якого пристрою, який має будь-яку поширену операційну систему та браузер.

2.  Вільний та швидкий доступ до документів та матеріалів з будь-якої точки, як зі школи, так і з дому.

3.  Можливість організації спільної роботи з учнями в режимі On-line.

4.  Можливість перевірки виконання домашніх завдань.

5.  Створювати власні освітні ресурси.

6.  Безкоштовність.

Сервіси Googlе, що найчастіше застосовуються для організації освітнього процесу:

Google Drive

Google Диск – віртуальне сховище даних, з можливістю організації власного робочого простору. Він дає можливість організації спільної роботи з колегами, зі здобувачами освіти.

Google Forms

Для оцінювання та контролю самостійної роботи здобувачів гарним варіантом буде використання форм. Даний вид навчання буде ефективний лише за умови вправної організації освітнього процесу викладачем, та від того наскільки здобувач освіти може самостійно організовувати свою освітню діяльність.

Google Docs

Google Документи дають можливість створювати текстові документи, форматувати їх, редагувати, використовувати різні шрифти, додавати зображення, малюнки, посилання та таблиці. Працювати над ними можна разом з колегами та учнями - де завгодно і коли завгодно.

Google Classroom

Google Клас надає можливість викладачам організовувати звичний освітній процес через Інтернет. Викладачем створюються класи і додаються в них здобувачі освіти, відправляються їм завдання, організовуються тематичні обговорення. Всі роботи зберігаються в структурованому вигляді в каталозі на Google Диску, можна не турбуватися, що забули роботу вдома і т.п. В панелі викладача у реальному часі оновлюється список виконаних робіт їх можна переглянути, перевірити, поставити відповідний бал і написати коментар. За таким принципом організовуються і індивідуальні заняття.

YouTube

YouTube – це величезний відео хостинг, створений на сам перед для самоосвіти, а вже тільки потім для розваг. В YouTube  ми навчаємося і відпочиваємо, можемо бачити як проводять наукові експерименти, виконують завдання різного типу, пройти навчальний відео курс.

Google Sites.

Створення та налаштування власного сайту. Застосування сайту для навчальної діяльності.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень