A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Співпраця з Центром зайнятості

 

МК "Самозайнятість, як вид професійної діяльності"

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ)) І знову онлайн-зустріч на платформі ZOOM 6 листопада на МК "Самозайнятість, як вид професійної діяльності". )) Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" спільно з фахівцем філії Малинського міського центру зайнятості Анною Кучинською взяли участь в інтерактивному онлайн-квесті про безпечне працевлаштування, або як не потрапити на гачок шахраїв. Здобувачі освіти перевіряли свої сили у пошуках роботи, обирали вакансії, приймали участь у грі "Пошук роботи. Робота для всіх".

16:00 06.11.2020

 

МК "Сучасні джерела пошуку роботи"

 4 листопада 2020р. відбувся МК у формі вебінару на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему:  "Сучасні джерела пошуку роботи". 

16:00 04.11.2020

 

"Ринок праці Малинщини. Як прийняти існуючу реальність та достукатись до потреб та проблем ринку"

     4 листопада 2020р. відбувся вебінар на платформі ZOOM за участі Малинської міської філії центру зайнятості та Малинського професійного ліцею на тему: "Ринок праці Малинщини. Як прийняти існуючу реальність та достукатись до потреб та проблем ринку". Фахівці ДСЗ вкотре зазначили, що саме робітничі професії являються затребуваними на сучасному ринку праці. Ознайомили з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри, що дає можливість безкоштовно пройти тестування на визначення IQ, EQ , стресостійкості та адаптивності, аналітичних здібностей та багато ін. Для проходження тестування достатня лише попередня реєстрація, повторне тестування стане можливим чере 90 днів.

15:00 04.11.2020

Дата: від до Скинути

Про тісну взаємодію ринку праці та ринку освітніх послуг

Про тісну взаємодію ринку праці та ринку освітніх послуг, пошук інноваційних шляхів соціального партнерства та про використання дуальної форми освіти йшлося на зустрічі директорів Малинського міського центру зайнятості та Малинського професійно-технічного ліцею, а також представників ВНЗ «Університет «Україна».

15:05 14.06.2021

"Як стати успішним та як розпочати власну справу"

Як стати успішним, як розпочати власну справу навчали сьогодні на уроці в Центрі розвитку кар’єри здобувачів освіти Малинського професійного ліцею фахівці з профорієнтації Малинської міської філії. Під час жвавої дискусії про те, що є основою для будь-якого бізнесу, здобувачі міркували, як використати свою спеціальність, знання, вміння і захоплення. Майбутні швачки активно пропонували бізнес-ідеї, які можуть стати стартом для підприємництва, а це пошиття та ремонт одягу, постільної білизни, текстильний дизайн вікон, виготовлення креативних речей – ляльок, декоративних подушок тощо, та шукали шляхи їх реалізації. «Отже, щоб стати успішним, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру, і не боятись труднощів,» - зробили висновок учасниці зустрічі.

09:18 27.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень