Кабінет психологічної служби

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ДНЗ "Малинський ПЛ" на 2020-2021 навчальний рік

Алгоритм дій щодо попередження булінгу

Булінг

Порядок подання заяви

Порядок реагування

Поради та рекомендації від практичного психолога Алли Синежук перед ДКА та ДПА

05.05.2021 р. Доброго дня! Шановні випускники ліцею! Незабаром у вас  , що вимагає великої інтелектуальної напруги, ясності думок, кмітливості. Одні з вас сприймають екзаменаційні ситуації досить легко та йдуть на екзамени впевнено. В інших не тільки напередодні тестування, а навіть при думці про нього виступає холодний піт від страху. Ось кілька порад та рекомендацій від практичного психолога Алли Синежук як поводитись у стресових ситуаціях та як долати хвилювання безпосередньо під час іспиту.

09:56 05.05.2021

Онлайн-інформація "КОРИСНІ НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІШНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ".

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ.

13:23 15.04.2021

"Не буди лихо"

Якщо ти байдужий до страждань інших,

10:21 14.04.2021

"Що важливо пам'ятати при влаштуванні на роботу?"

Центр розвитку професійної кар'єри. Продовжуємо працювати дистанційно! Психологічною службою ліцею було надано поради "Що важливо пам'ятати при влаштуванні на роботу?" для випускних груп ліцею в мережі Інтернет на платформі Google Classroom

10:31 13.04.2021

Зустріч з дільничим офіцером поліції Глєбовим В.П.

15 грудня в ДНЗ "Малинський ПЛ" відбулася зустріч заступника директора з НВР та працівників психологічної служби ліцею з дільничим офіцером поліції Глєбовим В.П. Обговорили проблеми домашнього насильства та як від нього захиститись в умовах карантину

09:54 16.12.2020

"Стоп, булінг!"

З метою протидії булінгу в освітньому середовищі та в рамках акції "16 днів проти насильства" практичним психологом Синежук А.В, ученицею групи К-3-3 Ясінською Марією та інженером-електроніком Петренко О.М. був створений відеоролик "Стоп, булінг!"

10:03 14.12.2020

1 грудня- Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня- Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Соціальний педагог Мельниченко Т.М. пропонує онлайн-перегляд інформації на дану тематику.

13:43 01.12.2020

30 вересня 2020 року відбувся Всеукраїнський вебінар "Сучасні техніки для роботи з учнями "групи ризику":"швидка допомога". Від закладів ПТО області у вебінарі взяла участь практичний психолог Синежук Алла, яка поділилась досвідом роботи з питання"Техніки роботи з профілактики і корекції суїцидальної поведінки учнівської молоді".

11:08 30.09.2020

Чому батькам варто знати про булінг.

Про проблему домашнього насильства в українському суспільстві і досі говорити непросто. Важко зламати стереотипи людей про те, що нормою поведінки в сім’ї є штовхання, приниження, цькування дитини. Але будь-яка агресивна поведінка по відношенню до особини або групи осіб є насильством (булінгом).

09:09 04.06.2020

"Професійне вигорання педагога: інструменти самодопомоги"

В межах освітньої програми підвищення кваліфікації "Професійний розвиток педагогічного працівника" Синежук А.В., практичний психолог взяла участь у вебінарі "Професійне вигорання педагога: інструменти самодопомоги"

14:44 13.05.2020

"Як поважати межі членів сім'ї"

Через ситуацію з карантином кожна сім'я опинилася цілодобово в одному просторі. І це виявилося складним завданням для кожного члена сім'ї, особливо для батьків. Сьогодні розглянемо як поважати межі членів сім'ї і що для цього необхідно. Не забуваймо, що з'явився час переоцінити, що є важливим для нас, а що ні, і як рухатися далі, коли ми вийдемо із ситуації карантину.

14:27 24.04.2020

Як адаптуватися до нових умов життя в ситуації карантину?

Суспільство на тлі епідемії коронавіруса COVID-19 сьогодні опинилося в ситуації потреби адаптації до нових умов життя, які часто пов’язані з обмеженням в звичних діях, задоволеннях, навіть зобов’язаннях. Цей факт не може не позначатися на психологічному сприйнятті того, що відбувається. Вперше в історії людства понад мільярд людей на всій планеті опинилося на домашньому карантині та в ізоляції від свого звичного кола спілкування.  Україна — одна з тих країн, де карантинні заходи досить суворі, а значить, її громадяни опинилися в абсолютно незвичній і навіть стресовій для себе ситуації. Необхідно знати, як зняти психологічну тривожність в сім’ї під час самоізоляції. Усі підлітки, так само як і дорослі люди, відчувають тривогу, страх, самотність та зневіру через спалах коронавірусу у світі. Та знайте, що ви не самотні! У вас є батьки, рідні, друзі, які хоч і на відстані, та завжди підтримають у скрутну хвилину.  Відчувати тривогу – це нормально!

14:23 14.04.2020

Вебінар на тему " Ми разом. Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину"

07.04.2020  відбувся вебінар на тему " Ми разом. Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину"  (Національна  академія педагогічних наук України), де були визначені прояви та допомога при панічних атаках

18:46 08.04.2020

"СТОП, БУЛІНГ!"

"СТОП, БУЛІНГ!" Під такою назвою пройшло тренінгове заняття учнів у групі К-3-8. Практичний психолог Синежук А.В.

16:20 11.03.2020

Бесіди та тренінги в школах Малину та району

"Знайомство з професіями" та "Я у світі професій" , під такою назвою в школах міста Малина та району були проведені бесіди і тренінги практичним психологом Синежук А.В.

13:12 18.12.2019