A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Кабінет психологічної служби

 

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ДНЗ "Малинський ПЛ" на 2020-2021 навчальний рік

Алгоритм дій щодо попередження булінгу

Булінг

Порядок подання заяви

Порядок реагування

 

http://malyn.licey.org.ua/%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8Bpsihologichna-sluzhba-11-42-17-31-10-2018/

https://rada.info/upload/users_files/02543526/10e428c06279a956ed20af4dc0ef8908.pptx


Корисна інформація на інформаційних стендах

Тривога — це природна реакція організму на стрес. Почуття страху, невпевненості або передчуття чогось поганого, яке супроводжується душевним дискомфортом. Сьогодні, в ситуації війни, кожен в тій чи іншій мірі переживає відчуття тривоги в певні моменти. У ДНЗ "Малинський професійний ліцей" є ряд змінних інформаційних стендів, де можна прочитати корисну інформацію здобувачам освіти, педагогам і батькам щодо методів самодопомоги при стресах, тривозі, страхах тощо та за допомогою QR коду перейти на

13:14 20.06.2024


"Ден і Рора проти корпорації С" в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

Продовжуємо перегляд освітнього серіалу "Ден і Рора проти корпорації С", матеріали якого розроблені в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Вчимося піклуватися про власне ментальне здоров'я. Для цього не треба боротися з власними емоціями. Здобувачі освіти ліцею розвивали в собі навички управління емоціями та здатність керувати власним станом.

15:47 03.06.2024


Уроки ментального здоров'я в межах Всеукраїнської програми Ти як

Війна — це марафон, дистанція якого нам невідома. Необхідно інвестувати ресурси у те, що допоможе його пройти з найменшими втратами. Плекаємо індивідуальну та колективну стійкість. Це — основа Всеукраїнської програми ментального здоровʼя, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

13:06 31.05.2024


Тренінгове заняття "Я - успішна людина"

Продовжуємо співпрацю з центром життєстійкості. Зі здобувачами освіти груп Ш-1-5 та Ш-2-14 було проведено тренінгове заняття "Я - успішна людина". Мета заняття: допомогти здобувачам освіти зрозуміти, що таке успіх, як досягти успіху, як стати успішною людиною; прагнення до саморозвитку, самовдосконалення; створення власної формули успіху.

09:02 10.05.2024


Тренінгове заняття "Я і моя самооцінка"

У Малинській ТГ організовано центр життєстійкості - простір формування соціальної згуртованості територіальної громади та підтримки психічного здоровʼя населення. Проєкт реалізовано Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я першої леді Олени Зеленської. Ментальне здоров'я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. В рамках проєкту у ДНЗ "Малинський ПЛ" з метою формування здорової самооцінки зі здобувачами освіти було проведено тренінгове заняття "Я і моя самооцінка".

13:13 06.05.2024


Участь практичного психолога в ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

24.04.2024.року практичний психолог Алла Синежук взяла активну участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції  "Інновації в освіті: проблеми, тенденції та перспективи розвитку". Тема доповіді "Психологічний супровід освітнього процесу в ЗП(ПТ)О".

13:56 25.04.2024


Спокій для щасливого життя

Спокій необхідний для щасливого життя. Адже розладнаний, стурбований розум не здатен ухвалювати розумні рішення. Людина, захоплена бурхливими емоціями, не може мислити раціонально. Нам потрібен спокійний настрій, щоби зупинитися і поміркувати, а не діяти імпульсивно.

13:10 16.04.2024


Тиждень здоров'я під назвою: "Без здоров'я немає щастя"

Привернути увагу всіх учасників освітнього процесу: здобувачів освіти, їх батьків, педагогів, до питань фізичного розвиику та валеологічного виховання здобувачів освіти у ліцеї було проведено  Тиждень здоров'я під назвою:

15:39 06.04.2024


У вашій реакції — ваша сила

Ви не можете контролювати все, що з вами відбувається; ви можете контролювати лише те, як ви реагуєте на те, що відбувається. У вашій реакції — ваша сила.

12:56 11.03.2024


Вправа, що допомагає звільнити розум

Минуле неможливо змінити, а майбутнє ще не відбулося. Тому, варто зосередитись на теперішньому і віднайти себе зараз.

13:07 10.03.2024


Інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі

Національна соціальна сервісна служба України протягом 2023 року розробила інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.

11:10 02.02.2024


Що ж таке підтримка?

Найкращий мультик, щоб пояснити дітям, що таке підтримка

12:29 21.01.2024


Тренінг «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми в Житомирській області»

Сьогодні для працівників соціальної сфери, представників старостинських округів, працівників, в чиї обов’язки входить соціальний супровід, робота з населенням, представниками ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» був проведений тренінг «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми в Житомирській області».

12:57 17.01.2024


Наслідки абортів

Аборти зменшують шанси дівчат на майбутню вагітність. Наслідки абортів:

12:12 06.01.2024


Лекція для здобувачів освіти на тему: "Домашнє насильство. Сексуальне насильство. Суїцид"

Тема домашнього насильства не втратила своєї актуальності в умовах воєнного стану. У 2018 році був прийнятий та набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», а також внесено низку законодавчих змін до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, а також Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині притягнення до відповідальності за домашнє насильство. Про це повідомила прокурор Малинського відділення Коростишівської прокуратури Поліщук С.О., яка провела зі здобувачами освіти лекцію на тему: 'Домашнє насильство. Сексуальне насильство. Суїцид" та надала інформаційні буклети з телефонами гарячих ліній.

13:23 26.12.2023


10 точних фактів про наркотики

Чи задумувалися ви про вплив наркотиків? Незаллежно від походження, наркотична речовина- це отрута, що нищить людський організм. Наркотики змінюють свідомість людини, руйнують пам'ять, пригнічують емоції, викликають сильну психологічну і фізичну залежність.

10:12 08.11.2023


День психічного здоров’я

День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. В цей день варто звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями.

15:25 10.10.2023


Дата: від  до   СКИНУТИ

Заняття з елементами тренінгу "Формування позитивного мікроклімату в молодіжному середовищі"

Продовжується процес адаптації здобувачів освіти 1 курсу у ДНЗ "Малинський професійний ліцей". 27.09.2023 р. практичний психолог Алла Синежук провела розвивальне заняття з елементами тренінгу "Формування позитивного мікроклімату в молодіжному середовищі" у групі К-1-8 ("кухар; офіціант"). Адже успішна адаптація – це успішний перехід здобувачів освіти до навчання в новому колективі одногрупників та звикання до нових умов.

11:04 27.09.2023


Розвивальне заняття з елементами тренінгу "Формування позитивного мікроклімату в молодіжному середовищі"

Вступивши на перший курс навчального закладу, людина потрапляє в зовсім нове середовище, в якому потрібно адаптуватися буквально з перших днів навчання. Зазвичай роки навчання – це найяскравіші моменти в житті людини. За ці роки молода людина знаходить своє місце у суспільстві, визначається зі способом життя, отримує спеціальність, яка стане передумовою для майбутньої роботи. Тому дуже важливо з перших днів навчання розпочати жити в потрібному ритмі, а далі відчувати тільки позитивні емоції від прекрасного ліцейного життя.Щоб було легше адаптуватися до нових умов перебування у новому місці практичний психолог Алла Синежук провела розвивальне заняття з елементами тренінгу "Формування позитивного мікроклімату в молодіжному середовищі" у групі Ш-1-5 ("швачка; кравець").

10:02 21.09.2023


Інформаційна година для батьків здобувачів освіти на тему: "Домашнє насильство"

Повномасштабна війна, яка триває в Україні, не зупиняє вчинення правопорушень, які були поширеними в нашій державі й раніше. Домашнє насильство є одним із тих явищ, яке у період війни може лише загострюватися і при цьому залишатися невидимим. З метою протидії та запобіганню домашньому насильству, практичним психологом Аллою Синежук, 07.06.2023 р. була проведена інформаційна година для батьків здобувачів освіти групи К-1-13.

11:05 09.06.2023


Бесіда зі здобувачами освіти групи на тему: "Ціннісні орієнтації"

Активною є робота соціального педагога ліцею Тетяни Козакевич у рамках Тижня професійної освіти. Бесіда зі здобувачами освіти групи Т-1-11 на тему: "Ціннісні орієнтації" була проведена з метою актуалізації системи цінностей здобувачів освіти. Цікавими були результати анкетування "Моя професійна готовність та професійна визначеність", які провели з метою визначення рівня готовності до обраної професії та суб'єктивної оцінки професійної визначеності.

08:29 26.05.2023


Година спілкування "Планування професійної кар'єри"

В рамках тижня професійної освіти практичний психолог Алла Синежук провела годину спілкування "Планування професійної кар'єри" у групі Ш-2-4. Кожний присутній здобувач освіти був поінформований про те, що процес планування кар’єри – це коли ти визначаєш, яким ти хочеш бачити свій кар’єрний шлях і що для цього потрібно зробити. Розвивали вміння складати кар'єрний план та визначали кроки, які потрібно зробити для їх досягнення.

14:56 24.05.2023


Акція "Ні, значить ні!"

У ДНЗ "Малинський професійний ліцей" проводиться акція "Ні, значить ні!", спрямована на протидію кримінальним правопорушенням проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх. 11.05.2023 р. працівники психологічної служби взяли участь в онлайн-конференції з даної тематики. У групі К-2-3 практичним психологом була проведена лекція на тему "Відповідальність за вчинення сексуального насильства відносно неповнолітніх" та були поширені буклети.

08:39 16.05.2023


Участь у вебінарі "Вплив гендерних стереотипів на молодь"

З метою розкриття сучасних гендерних стереотипів, які нав'язуються молоді у процесі обрання майбутньої професії та можуть призвести до дискримінації, Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з ЖОМГО "Паритет", Державним університетом "Житомирська політехніка" 04.05.2023 р. був проведений вебінар. Тема "Вплив гендерних стереотипів на молодь". Здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" взяли активну участь у вебінарі.

13:44 08.05.2023


Участь у вебінарі "Психологічна стійкість у молоді"

06 квітня 2023 року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту спільно з Житомирським державним університетом імені Івана Франка був проведений вебінар "Психологічна стійкість у молоді", спрямований на розвиток психологічної стійкості у невизначених умовах вміння долати тривожність. Здобувачі освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" взяли участь у вебінарі. Отримали інформацію щодо важливості відповідального ціннісного ставлення до власного здоров'я та рекомендації як долати тривожність.

09:04 07.04.2023


Як попередити та усунути правопорушення в дитячому середовищі

16 березня в ДНЗ "Малинський професійний ліцей" була проведена зустріч здобувачів освіти ліцею, що проживають у гуртожитку, з працівниками поліції - старшим інспектором ювенальної превенції Ольгою Савчук та заступником начальника СРПП Володимиром Добровольським. Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути правопорушення в дитячому середовищі.

11:04 17.03.2023


Поради батькам, щоб убезпечити дитину від ПВК «Редан»

В Україні набирає популярності ПВК «Редан» – агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками. Рух зародився в Росії і покликаний дестабілізувати ситуацію в нашій країні.Члени ПВК «Редан» збираються у великі групи та влаштовують масові бійки з національними меншинами чи представниками інших субкультур.

08:46 05.03.2023


Виховні години за темою "Поширення негативної субкультури ПВК РЕДАН серед молоді"

01 березня у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" соціальним педагогом Тетяною Козакевич та практичним психологом Аллою Синежук, були проведені виховні години за темою: "Поширення ненагивної субкультури ПВК РЕДАН серед молоді"

16:40 01.03.2023


Дата: від  до   СКИНУТИ

Cлова підтримки, що допоможуть знизити рівень тривоги

Живемо зараз в непростий час. Війна, пандемія, відсутність будь-якої стабільності.Велика кількість людей страждає тривожними розладами. В складних ситуаціях першу психологічну допомогу можуть надати здобувачам освіти і педагоги, які знаходяться поряд. Які слова підтримки допоможуть знизити рівень тривоги?

14:07 27.01.2023


Заняття з елементами тренінгу «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства».

Практичний психолог Алла Синежук провела заняття з елементами тренінгу для класних керівників, вихователів, бібліотекаря «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства».

13:47 21.01.2023


21 січня - Міжнародний день обіймів

21 січня світ відзначає Міжнародний день обіймів. Тож цього дня без будь-якого підґрунтя люди обіймають один одного. Цього дня можна обійняти навіть незнайому людину.

12:46 21.01.2023


До Всесвітнього дня дитини

До Всесвітнього дня дитини, розвиваючи у здобувачів освіти навички безпечної поведінки у суспільстві, здійснюючи розяснювальну, профілактичну роботу з попередження правопорушень та бездоглядності дітей, у ДНЗ "Малинський професійний ліцей" відбулася зустріч з працівниками поліції першого відділення Коростенського РУП.

18:29 23.11.2022


Як створити сприятливі психологічні умови для тих, хто повернувся з війни

Як створити сприятливі психологічні умови для тих, хто повернувся з війни:

10:32 08.09.2022


ЯК ЗАСПОКОЇТИ СЕБЕ В ЧАС ВІЙНИ

ЯК ЗАСПОКОЇТИ СЕБЕ В ЧАС ВІЙНИ

14:18 22.07.2022


Як підтримувати дітей, якщо їх рідні на війні

Як підтримувати дітей, якщо їх рідні на війні

09:59 06.06.2022


Психологічна допомога онлайн

Багато постраждалих, або тих хто вижив у трагічній події звинувачують себе в тому, що сталося, відчувають провину або соромляться, хоча насправді нічого від них не залежало. З цим дуже важко впоратися. Але знайте, що у цих відчуттях ви не самотні – це насправді поширена реакція.

09:43 02.06.2022


Патріотичний флешмоб "Я вірю в ЗСУ"

Уже 15 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Вдягти вишиванку у воєнний час означає, що ти – українець, поділяєш її цінності, цінуєш її культурну спадщину.

14:27 19.05.2022


Як наш мозок реагує на нестачу води?

Зневоднення викликає стрес для тіла, а коли тіло знаходиться в стресі, ми можемо відчувати загальні симптоми тривоги.

12:35 17.05.2022


Вебінар на тему "Способи самодопомоги у період невизначеності"

12.05.2022 р. психологічна служба брала участь у вебінарі на тему "Способи самодопомоги у період невизначеності", де були надані дієві вправи та рекомендації для зняття стресу та зниження тривожності у воєнний час.

17:31 12.05.2022


Реакція дітей на стрес та кризові ситуації

Про реакцію на стрес дітей різного віку

11:40 29.04.2022


5 порад батькам "Як говорити з дітьми про війну"

5 порад батькам "Як говорити з дітьми про війну"

11:27 27.04.2022


Як підтримати підлітка в кризовій ситуації

Підлітки вже достатньо дорослі, щоб розуміти все, що відбувається, але не мають досвіду, аби впоратися зі своїми емоціями та почуттями. В умовах війни вони особливо вразливі.

11:05 25.04.2022


Як допомогти собі під час війни?

Як допомогти собі під час війни, щоб поповнити власний ресурс?

10:24 17.04.2022


Пам'ятка для батьків "Як зробити спілкування з дитиною доброзичливим"

Під впливом нестабільної ситуації через емоційну зараженість може підвищитися рівень тривожності у дітей чи проявлятися поведінкові проблеми. Тому доцільно створити відчуття безпеки, передбачуваності. Цю емоційну підтримку можуть надати батьки, перш за все через доброзичливе спілкування з дитиною. Це стосується дітей будь-якого віку. Тож що треба пам'ятати:

09:19 06.04.2022


Як діяти в кризових станах та зберегти спокій.

Психологи зазначають, що будь-який стан не може тривати вічно. Організм не може занадто довго переживати страх чи тривогу, тому буде шукати можливість впоратися з цим. У складній ситуації не завжди це можливо. Кожен з нас може підтримати ближнього і допомогти.

18:43 21.03.2022Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Щорічно в ДНЗ "Малинський професійний ліцей" з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

16:16 02.12.2021


"Мої плани на майбутнє" анкетування серед здобувачів освіти

У межах Тижня професійної освіти лідери учнівського самоврядування Тишкевич Т., Білорус Ю. провели анкетування "Мої плани на майбутнє" серед здобувачів освіти груп К-1-3, К-2-8, К-3-13, Е-1-2, Ш-2-5, Т-3-11. Практичний психолог Алла Синежук провела анкетування для батьків здобувачів освіти вищевказаних груп на тему "Ким я бачу свою дитину?" та виступила перед батьками здобувачів освіти групи К-1-3 на тему "Спілкування у сім'ї про плани на професійне майбутнє". У групі К-2-8 була проведена діагностика професійного самовизначення за методикою "Типологія особистості за привабливе професійне середовище (за Д.Голландом).

14:55 01.11.2021


Формування установок на здоровий спосіб життя" з метою профілактики хвороб, що передаються статевим шляхом

20.10.2021р. у територіальному спеціалізованому відділенні м.Коростень практичний психолог Алла Синежук провела з групою здобувачів освіти ЗК-2-2 заняття "Формування установок на здоровий спосіб життя" з метою профілактики хвороб, що передаються статевим шляхом.

17:04 20.10.2021


Діагностика професійних інтересів (диференційовано- діагностичний опитувальник інтересів (за Є. Клімовим).

В рамках Тижня професійної освіти 18.10.2021р. практичним психологом Синежук А. в групі Т-2-6 була проведена діагностика професійних інтересів ( диференційовано- діагностичний опитувальник інтересів (за Є. Клімовим)).

18:35 18.10.2021


Година спілкування "Чарівний світ професій"

Світ професій широкий, тому вибір успішної професії має бути обдуманий. В рамках Тижня професійної освіти 19.10.2021 р. у групі Т-2-6 практичним психологом була проведена година спілкування "Чарівний світ професій".У ході розмови здобувачі освіти здобули покрокову інструкцію – навігатор для вибору професій та отримали відповіді на запитання: «Що я хочу, що я можу і що треба?».

13:30 20.10.2021


Година спілкування " Негативний вплив куріння на здоров'я"

Куріння тютюнових виробів шкодить організму та спричиняє багато різних захворювань та хвороб. Захворювання спричиняє не тільки активне, а й пасивне куріння. З метою профілактики паління та пропагування здорового способу життя 16.09.2021 р. була проведена година спілкування практичного психолога Аллою Синежук зі здобувачами освіти груп Ш-3-14, Е-3-12 на тему " Негативний вплив куріння на здоров'я " в рамках "Олімпійського тижня" в ліцеї

15:37 16.09.2021


«У чому цінність особистості?»

Всесвітній день запобігання суїциду - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року, 10 вересня, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі. Щороку 1 млн. чоловік помирає в результаті самогубств. З метою профілактики суїцидальних намірів у ліцеї було проведене заняття з елементами тренінгу на тему «У чому цінність особистості?»

15:47 10.09.2021


 

Поради та рекомендації від практичного психолога Алли Синежук перед ДКА та ДПА

05.05.2021 р. Доброго дня! Шановні випускники ліцею! Незабаром у вас  , що вимагає великої інтелектуальної напруги, ясності думок, кмітливості. Одні з вас сприймають екзаменаційні ситуації досить легко та йдуть на екзамени впевнено. В інших не тільки напередодні тестування, а навіть при думці про нього виступає холодний піт від страху. Ось кілька порад та рекомендацій від практичного психолога Алли Синежук як поводитись у стресових ситуаціях та як долати хвилювання безпосередньо під час іспиту.

09:56 05.05.2021


Онлайн-інформація "КОРИСНІ НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІШНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ".

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ.

13:23 15.04.2021


"Не буди лихо"

Якщо ти байдужий до страждань інших,

10:21 14.04.2021


"Що важливо пам'ятати при влаштуванні на роботу?"

Центр розвитку професійної кар'єри. Продовжуємо працювати дистанційно! Психологічною службою ліцею було надано поради "Що важливо пам'ятати при влаштуванні на роботу?" для випускних груп ліцею в мережі Інтернет на платформі Google Classroom

10:31 13.04.2021


Зустріч з дільничим офіцером поліції Глєбовим В.П.

15 грудня в ДНЗ "Малинський ПЛ" відбулася зустріч заступника директора з НВР та працівників психологічної служби ліцею з дільничим офіцером поліції Глєбовим В.П. Обговорили проблеми домашнього насильства та як від нього захиститись в умовах карантину

09:54 16.12.2020


"Стоп, булінг!"

З метою протидії булінгу в освітньому середовищі та в рамках акції "16 днів проти насильства" практичним психологом Синежук А.В, ученицею групи К-3-3 Ясінською Марією та інженером-електроніком Петренко О.М. був створений відеоролик "Стоп, булінг!"

10:03 14.12.2020


1 грудня- Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня- Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Соціальний педагог Мельниченко Т.М. пропонує онлайн-перегляд інформації на дану тематику.

13:43 01.12.2020


Всеукраїнський вебінар "Сучасні техніки для роботи з учнями "групи ризику":"швидка допомога".

30 вересня 2020 року відбувся Всеукраїнський вебінар "Сучасні техніки для роботи з учнями "групи ризику":"швидка допомога". Від закладів ПТО області у вебінарі взяла участь практичний психолог Синежук Алла, яка поділилась досвідом роботи з питання"Техніки роботи з профілактики і корекції суїцидальної поведінки учнівської молоді".

11:08 30.09.2020

 


 

Чому батькам варто знати про булінг.

   Про проблему домашнього насильства в українському суспільстві і досі говорити непросто. Важко зламати стереотипи людей про те, що нормою поведінки в сім’ї є штовхання, приниження, цькування дитини. Але будь-яка агресивна поведінка по відношенню до особини або групи осіб є насильством (булінгом).

09:09 04.06.2020

"Професійне вигорання педагога: інструменти самодопомоги"

В межах освітньої програми підвищення кваліфікації "Професійний розвиток педагогічного працівника" Синежук А.В., практичний психолог взяла участь у вебінарі "Професійне вигорання педагога: інструменти самодопомоги"

14:44 13.05.2020

 

 

 

 


 

"Як поважати межі членів сім'ї"

Через ситуацію з карантином кожна сім'я опинилася цілодобово в одному просторі. І це виявилося складним завданням для кожного члена сім'ї, особливо для батьків. Сьогодні розглянемо як поважати межі членів сім'ї і що для цього необхідно. Не забуваймо, що з'явився час переоцінити, що є важливим для нас, а що ні, і як рухатися далі, коли ми вийдемо із ситуації карантину.

14:27 24.04.2020


 

Як адаптуватися до нових умов життя в ситуації карантину?

Суспільство на тлі епідемії коронавіруса COVID-19 сьогодні опинилося в ситуації потреби адаптації до нових умов життя, які часто пов’язані з обмеженням в звичних діях, задоволеннях, навіть зобов’язаннях. Цей факт не може не позначатися на психологічному сприйнятті того, що відбувається. Вперше в історії людства понад мільярд людей на всій планеті опинилося на домашньому карантині та в ізоляції від свого звичного кола спілкування.  Україна — одна з тих країн, де карантинні заходи досить суворі, а значить, її громадяни опинилися в абсолютно незвичній і навіть стресовій для себе ситуації. Необхідно знати, як зняти психологічну тривожність в сім’ї під час самоізоляції. Усі підлітки, так само як і дорослі люди, відчувають тривогу, страх, самотність та зневіру через спалах коронавірусу у світі. Та знайте, що ви не самотні! У вас є батьки, рідні, друзі, які хоч і на відстані, та завжди підтримають у скрутну хвилину.  Відчувати тривогу – це нормально!

14:23 14.04.2020

 


 

Вебінар на тему " Ми разом. Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину"

07.04.2020  відбувся вебінар на тему " Ми разом. Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину"  (Національна  академія педагогічних наук України), де були визначені прояви та допомога при панічних атаках

18:46 08.04.2020

 


 

"СТОП, БУЛІНГ!"

"СТОП, БУЛІНГ!" Під такою назвою пройшло тренінгове заняття учнів у групі К-3-8. Практичний психолог Синежук А.В.

16:20 11.03.2020

 

 

 

 


 

Бесіди та тренінги в школах Малину та району

 "Знайомство з професіями" та "Я у світі професій" , під такою назвою в школах міста Малина та району були проведені бесіди і тренінги практичним психологом Синежук А.В.

13:12 18.12.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень