Поради батькам, щоб убезпечити дитину від ПВК «Редан»

Дата: 05.03.2023 08:46

В Україні набирає популярності ПВК «Редан» – агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками. Рух зародився в Росії і покликаний дестабілізувати ситуацію в нашій країні.Члени ПВК «Редан» збираються у великі групи та влаштовують масові бійки з національними меншинами чи представниками інших субкультур.

Що робити батькам в даній ситуації (адже безпека дитини починається саме з сім’ї)?

- Тримайте під контролем проведення дозвілля дитиною за межами будинку, особливо у вечірній час.

- Зверніть увагу на коло спілкування ваших дітей.

- Контролюйте активність дитини в інтернеті, перегляньте акаунти дитини в соціальних мережах та групи, до яких вона приєдналася.

- Зверніть увагу на небезпеку перебування дітей на територіях недобудованих або занедбаних будівель та поруч із залізничними переїздами.

- Завжди звертайте увагу на психологічний стан вашої дитини.

- Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити,

коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.

- Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час, виявляйте терпіння, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.

- Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася.

- «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.

- Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.

- Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони,

допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.

- Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові.