День писемності

День української та міжнародної писемності традиційно провели в ліцеї. Учні пригадали знайомі, улюблені вірші, а юні поетеси ознайомили присутніх зі своїми творами.

14:20 14.12.2018

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності "WORLDSKILLS UKRAINE 2018"

З 27.11.18 р. по 29.11.18 р. випускниця ліцею Світлана Грознова, яка навчалася по професії: "Швачка; кравець" прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності "WORLDSKILLS UKRAINE 2018". Конкурс проходив серед учнів, випускників, майстрів віком від 18 до 24 років. Світлану готувала майстер виробничого навчання Духопела Олена Валеріївна. Світлана отримала диплом та виборола 6 місце з 18 претендентів по пошиву сукні з прикрасою.

14:20 14.12.2018

Тренінг для підготовки учнів тренерів з питань підвищення рівня обізнаності молоді з явищем торгівлі людьми

14 - 15 листопада 2018 року в ліцеї був проведений тренінг для підготовки учнів тренерів з питань підвищення рівня обізнаності молоді з явищем торгівлі людьми, основними правилами безпечної міграції та працевлаштування учнів ПТНЗ. Тренінг організований і проведений жіночим інформаційно-консультативним центром (м. Житомир) за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та агенства ООН з питань міграції.

12:24 14.12.2018

"Просто хороший день"

27.11.2018 року в ліцеї був "ПРОСТО ХОРОШИЙ ДЕНЬ", який організували та провели лідери учнівської республіки "Ровесник". Учні провели акцію для збору коштів, що підуть на подарунки-миколайчики дітям Потіївської та Вишевицької шкіл-інтернатів. Під час проведення акції можна було посмакувати варениками та смачними пиріжками, які готували учні з майстрами та сфотографуватися біля фотозони, яку створили учні.

13:48 27.11.2018

До Дня Захисника Вітчизни

Ось і закінчився тиждень змагань, що проводились в ліцеї до Дня Захисника Вітчизни. Учні разом з викладачем Захисту Вітчизни, Машиною С.М., провели змагання зі стрільб з пневматичної гвинтівки та біг у костюмі ОЗКА)))

16:49 19.10.2018

Засідання методичної секції бібліотечних працівників

26 вересня 2018 р. на базі Державного навчального закладу «Малинський професійний ліцей» відбулося засідання методичної секції бібліотечних працівників ПТНЗ області. Засідання на тему «Формування здоров′яз берігаючих компетенцій учнівської молоді» проходило у формі бібліотечного форуму. Учасники бібліотечного форуму обговорили питання щодо упровадження здоров′яз берігаючих технологій у практику роботи бібліотеки.

20:46 14.10.2018