Всеукраїнський вебінар

Участь у Всеукраїнському вебінарі "Чорнобиль у мене в крові в прямому і переносному смислі" з темою: "Чорнобиль не має минулого в часі"))) Заступник директора з НВР Костюченко Л.М.

16:47 25.04.2019

"Великодній кошик для бійців АТО"

Допомога бійцям АТО. Учні ліцею не залишились осторонь акції "Великодній кошик для бійців АТО". На передову були передані яблоки, цукерки, печиво. Керівник волонтерського загону ліцею Синежук А.В.))) Спільно з волонтерами Юрієм Мельником та Ларисою Маряновою)))

11:47 25.04.2019

Всеукраїнська науково-практична конференція

18 квітня 2019 року, заступник директора з НВР Костюченко Л.М. та майстер в/н з професії "Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування;водій автотранспортних засобів" прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Інклюзія в умовах професійної (професійно-технічної) освіти" , що проходила в м. Житомирі

16:53 18.04.2019

Лекція істориків НАН України

В рамках освітньої програми, за сприянням народного депутата Павла Дзюблика, в ліцеї для учнів ліцею групи К-1-3 та учнів 10 - 11 их класів ЗОШ 6 та ЗОШ 5 м. Малина була проведена лекція істориків НАН України, групи "Інформаційний супротив". Нове бачення вже відомих та невідомих історичних фактів. Такі лекції допомагають формувати в учнів повагу до історії рідної країни))) Після цікавої лекції учні шкіл відвідали лабораторію де навчаються учні по професії "Кухар; офіціант" та комплекс вшанування воїнів АТО, що є випускниками ліцею))) Дякуємо за змістовну, цікаву зустріч голові БФ "Волонтер 2015" Олексію Семенову)))

15:36 16.04.2019

"Безмежні джерела учнівської творчості"

Ось і підвели ми підсумки роботи за навчальний рік - обласний огляд-звіт "Безмежні джерела учнівської творчості". Святкова концертна програма, прекрасні, творчі, професійні виставки , Театр Мод , все це показали учні для гостей ліцею.

16:05 12.04.2019

Екологічний місячник

Екологічний місячник триває у ліцеї. Учні ІІІ курсу групи К-3-13 висадили троянди, що будуть квітнуути в рідному ліцеї після їх випуску. Також висадили і насіння для розсади овочів у парники.

16:05 11.04.2019

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

І знову переможці! В Житомирській області пройшов ІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти області з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". Учень ІІІ курсу групи Е-3-12, Кучинський Владислав, зайняв ІІІ призове місце. Підготували учня майстри в/н Кириченко Т.В. та Верстак С.М.

16:05 08.04.2019

Олімпіада з предмету "Інформаційні технології"

Серед здобувачів професійної освіти (професійно-технічної освіти) Житомирської області було проведено олімпіаду з предмету "Інформаційні технології". Наш навчальний заклад представляла Ясинська Марія, учениця І курсу групи К-1-3, яка зайняла ІІІ призове місце. Підготувала ученицю викладач Канюка А.М.

16:05 08.04.2019

Екологічний місячник

"Збережемо фауну водойм України", під такою назвою пройшов відеолекторій-зустріч з головним державним рибінспектором з м. Житомира "Рибоохоронний патруль"))) Екологічний місячник в ліцеї триває)))

12:37 08.04.2019