Участь в обласному конкурсі "Різдвяний Дідух"

Учасники гуртків "Креативна майстерня" та "Мистецтво кулінарії" прийняли участь в обласному конкурсі "Різдвяний Дідух". Виствка поробок, смачний різдвяний куліч та участь учениці Павленко Діани у майстер-класі по виготовленню Різдвяного Дідуха))) Керівники гуртків - Духопела О.В. та Гриневич Л.М.

09:28 18.12.2019

Підготовка до новорічних свят

Готуємось до новорічно-різдвяних свят))) Робота гуртківців "Креативна майстерня" та "Кулінарне мистецтво" триває))) Керівники гуртків Духопела О.В. та Гриневич Л.М

08:59 16.12.2019

"16 днів без насильства" виховний захід" Стоп, булінг!"

"16 днів без насильства", під таким девізом у гуртожитку ліцею був проведений відкритий виховний захід" Стоп, булінг!", підготовлений вихователем Мілевською Г.В. та практичним психологом Синежук А.В.))) На захід був запрошений предствник поліції Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області, капітан поліції Савченко Анатолій Анатолійович

08:49 10.12.2019

27 листопада 2019 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти проходила ювілейна Міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему "Психолого-педагогічні аспекти навчання дорослих у системі неперервної освіти", у якій взяла участь Канюка Л.Ф., методист навчального закладу  (стаття "Розвиток готовності педагогічної  доінноваційної діяльності працівників").

12:58 05.12.2019

Відкрита виховна година "Не переступи межу"

Місячник превентивного виховання в ліцеї продовжується))) В ліцеї була проведена відкрита виховна година " Не переступи межу", на яку був запрошений старший дільничний офіцер поліції Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області, капітан поліції, Савченко Анатолій Анатолійович. (Класний керівник Коваленко С.В. та учні групи Ш-1-14

09:25 05.12.2019

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine

На Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності " WorldSkills Ukraine" з професійної компетенції " Технології моди", ДНЗ "Малинський професійний ліцей" представляла випускниця навчального закладу - Величанська Ольга. Перемога була отримана! Диплом ІІ ступеня відбіркового етапу конкурсу!

09:21 04.12.2019

Відеолекторій у гуртожитку

Місячник превентивного виховання в ліцеї продовжується.))) Відеолекторій у гуртожитку)) Перегляд художнього фільму "Чучело", викликав справжні емоції обурення

09:27 03.12.2019