24-25 лютого 2020 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України (наукове відділення - екологія), на якому учениця групи К-2-3 ДНЗ "Малинський професійний ліцей" Ясінська Марія зайняла ІІІ місце. Тема роботи: "Визначення крохмалистості та оцінка смакових якостей нових сортів картоплі Поліської дослідної станції ім.О.М.Засухіна. Педагогічний керівник: Синежук А.В

13:10 25.02.2020

Участь у ХІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства "Патріот".

В середу, 19 лютого 2020 року учні та учениці ДНЗ "Малинський професійний ліцей" прийняли участь у ХІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства "Патріот". Ця захоплююча мандрівка у світ мови та літератури, історико-культурного розмаїття України цього року проходить напередодні Міжнародного дня рідної мови. Конкурс "Патріот"- це цікаві завдання в тестовій формі , можливість перевірити свої знання . Для наших учнів цей конкурс є майданчиком для урізноманітнення навчального процесу та удосконалення здобутих знань. Ми з нетерпінням чекаємо результатів, а вони повинні бути тільки позитивні !

14:05 19.02.2020

Всесвітній день "Подаруй книгу"

14 лютого Всесвітній день "Подаруй книгу". В бібліотеці ліцею (спільно з міською бібліотекою) підготовлено виставку "Подаруй бібліотеці книгу" (з розділом "Книги оспівані коханням") Бібліотекар Левченко Н.П., Павленко К.А.

08:28 14.02.2020

"Розстріляна молодість"

Участь у Всеукраїнській виставці декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва "Розстріляна молодість"))) Бібліотекар Левченко Н.П. та керівники гуртків: Гриневич Л. М., Грибан В.А., Духопела О.В., Козаченко Н.І.)))

08:31 12.02.2020

ЗНО-2020

Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

13:41 03.02.2020

Пам’яті Кузьми Скрябіна

03.02.2020 р. учні ліцею взяли активну участь у заході- спогаді про талановитого музиканта, артиста, голосу нації, лідеру групи "Скрябін" Кузьму Скрябіна, організованому ГО " Свічадо" та міською бібліотекою.

10:54 03.02.2020

Всеукраїнська олімпіада "Всеосвіта Зима 2019-2020"

Учні навчального закладу взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді "Всеосвіта Зима 2019-2020" та продемонстрували чудові результати, проявили інтелектуальні здібності, вміння самостійно мислити та долати труднощі з наступних предметів :

12:37 31.01.2020