Круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта"

Дата: 12.03.2019 16:30

12 березня в рамках Тижня Відкритого Уряду України в МОНУ відбувся круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта" за участі представників професійної освіти МОНУ та представників учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Житомирської, Одеської, Рівенської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Київської областей України. Житомирську область представляла Бабікова Дар'я - здобувач освіти ліцею, голова УР ліцею, голова учнівського самоврядування області. Дар'я піднімала на розгляд питання про підвищення стипендії, отримання статусу студентів та питання щодо ЗНО, а також достойно презентувала роботу УР в області.