Еліана КИСІЛЬ- переможниця 2-ого обласного етапу конкурсу-захисту членів Малої Академії Наук
Сьогодні переповнюють емоції радості, гордості, взагалі якогось піднесення від отриманої перемоги!
Сьогодні, 14 лютого 2023 року пройшов 2-ий обласний етап конкурсу-захисту членів Малої Академії Наук, здобувачів освіти (секція Гідрологія, наукове відділення - Науки про Землю)
Захищаючи дослідницьку роботу, здобувач освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" Еліана КИСІЛЬ отримала 1-е призове місце! Дослідницькі роботи оцінювались науково-педагогічгими фахівцями закладів вищої освіти Житомирської області.
Від себе, як педагогічного керівника, хочу висловити слова подяки, своїй учениці Еліані КИСІЛЬ, яка гідно представила дослідницьку роботу та отримала перемогу!
Велика подяка нашому науковому керівнику, аспіранту, асистенту кафедри екології та природоохоронних територій Державного університету "Житомирська політехніка", науковому консультанту - Іллі ЦИГАНЕНКО -ДЗЮБЕНКО, за допомогу у підготовці до конкурсу-захисту науково дослідницької роботи!
Хочу висловити подяку адміністрації ДНЗ "Малинський професійний ліцей", в особі директора - Миколі ІЛЮЧКУ, за створені належні умови для наукової діяльності.
Подяку за плідну, багаторічну співпрацю, методисту НМК ПТО, кандидату педагогічних наук, доценту - Ірині САХНЕВИЧ.
Які б сильні ми не були, підтримка збільшує наші сили! Вона, як ковток свіжого повітря, коли навалюються труднощі і не дають дихати.
Дякую за підтримку! Будемо намагатися гідно представити дослідницьку роботу на Всеукраїнському конкурсі.