Біжу за Героя!

Дата: 23.08.2023 15:48

Захарчук Артем Олександрович 20.01.1994 р.н., учень ДНЗ "Малинський професійний ліцей" з числа дітей-сиріт. Хлопчина з маленького села Морозівка, що колись відносилось до Малинського району, залишився без батьківського піклування. За допомогою односельців його відправили на навчання до нашого ліцею, який він закінчив за професією: "Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".

Після закінчення ліцею у 2013 році, Артем більше року пропрацював машиністом дробильної установки в дробарно-сортувальному цеху МКДЗ, а потім пішов на схід добровольцем боронити державу від рашистів. У 2017 році Артем загинув.

Навчальний заклад ДНЗ "Малинський професійний ліцей" приймає участь у щорічному забігу на честь загиблих Героїв українсько-російської війни. Представляти заклад буде здобувач освіти з числа дітей-сиріт Дмитро Дорошенко, який здійснить забіг в честь загиблого Артема Захарчука.

Слава Україні! Вічна Пам'ять Героям!

#БіжуЗаГероя_2023_МалинськаТГ