A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Всеукраїнський Інтернет-марафон до Всесвітнього дня здоров'я!

Дата: 07.04.2020 15:35
Кількість переглядів: 362

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському Інтернет-марафоні до Всесвітнього дня здоров'я!

У зв’язку із запровадженням національного карантину Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області об'являє проведення з 7 квітня до 7 травня 2020 р. Всеукраїнський Інтернет-марафон освітян: «Здоровий дух – здорове тіло».

Одним із пріоритетних напрямів освіти є пропаганда здорового способу життя. Проблема здоров'я в наш час набула особливої актуальності. Найвища цінність людини — це її здоров'я. Сучасні підлітки розуміють цю істину лише підсвідомо, тому здоров'я підростаючого покоління — це проблема не тільки соціальна, а й моральна. Молодь повинна вчитись бути здоровою не тільки зараз, а й вміти нести відповідальність за чисте екологічне оточення, за здоров’я своїх майбутніх дітей.

Метою проведення даного заходу є виховання у підлітків ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього; сприяння усвідомленню у здобувачів освіти необхідності ведення здорового способу життя; прищеплення інтересу до занять фізичною культурою і спортом.

Саме з 7 квітня, у Всесвітній день здоров’я, НМЦ ПТО у Донецькій області пропонує закладам освіти Донецької та інших областей України долучитися до Інтернет-марафону.

Інтернет-марафон (далі – Марафон): «Здоровий дух – здорове тіло» відбудеться з 07 квітня до 07 травня 2020 року.

Організаційний комітет Марафону:

- Пустовгарова Ольга – методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області (pustolya@ukr.net);

- Кравченко Людмила – методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області (klv0608@ukr.net);

- Гардаш Марина – викладач хімії Краматорського вищого професійного училища;

- Гозун Тетяна – викладач біології Торецького професійного училища;

- Лебедь Наталія – викладач біології Курахівського професійного ліцею;

- Чупилко Ірина – викладач біології Маріупольського вищого металургійного професійного училища;

- Бовздаренко Максим – заступник директора з НВхР, викладач фізичної культури Слов’янського професійного машинобудівного ліцею.

Організаційний комітет Марафону узагальнює, систематизує, за необхідністю коригує отримані роботи, надає консультації та висвітлює всі авторські роботи, які пройшли відбір, на сайтах та у соціальних групах Facebook.

Учасники Марафону: здобувачі освіти, їх родини (за бажанням), педагогічні працівники закладів освіти, можлива індивідуальна та групова участь.

Концепція Марафону: марафон є відкритим змаганням, в якому можуть взяти участь всі бажаючі спортсмени та творчі люди. Всім відомо, що здоров’я – найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги.

Здоровий спосіб життя – це практичні дії, спрямовані на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття людини.

В основі здорового способу життя лежать такі принципи:

- раціональне харчування;

- оптимальний руховий режим;

- загартування організму;

- особиста гігієна;

- відсутність шкідливих звичок;

- позитивні емоції;

- інтелектуальний розвиток;

- моральний і духовний розвиток.

Карантин не привід впадати у відчай та забувати про спорт, адже фізична активність необхідна нам для підтримки імунітету. Зараз це як ніколи важливо. І навіть, якщо сьогодні не має можливості відвідувати спортивні зали та майданчики, все одно залишається можливість і необхідність в дотриманні здорового способу життя. Поділіться своїми думками, своєю творчістю щодо пропагування здорового способу життя!!!

Порядок проведення Марафону

Рекомендуємо провести перший етап Марафону на рівні закладу освіти. З метою більш якісного виконання робіт, координації дій, надання консультацій учасникам Марафону рекомендуємо призначити відповідальну особу з педагогічних працівників: викладача біології, фізичної культури, майстра виробничого навчання або класного керівника.

Відповідальна особа відбирає кращі роботи учасників та надсилає на електронну адресу методиста НМЦ ПТО у Донецькій області Пустовгарової Ольги (pustolya@ukr.net) у визначені терміни. За бажанням оригінали робіт можуть бути надіслані на адресу: м. Краматорськ, вул. Ювілейна, б. 62, гуртожиток, І поверх, НМЦ ПТО у Донецькій області кур’єрською адресною доставкою (Пустовгарова Ольга, тел.: 0953441414, 0964175854).

Організаційний комітет Марафону після попереднього перегляду та систематизації надісланих матеріалів по напрямках, оприлюднює роботи на сайті НМЦ ПТО у Донецькій області та у відкритих освітянських групах Facebook.

Опис робіт для участі в Марафоні

В Марафоні беруть участь роботи, що відповідають зазначеній тематиці «Здоровий дух – здорове тіло»:

- живопис (малюнок, графіка), плакати, банери;

- колаж, аплікація;

- комікси (сценарії та малюнки із зображенням головних героїв);

- вишивка; бісероплетіння;

- макети та моделі;

- вироби з природних матеріалів;

- фото та відео творчість: відеоролики, відеозвернення;

- інфографіка;

- комп’ютерні презентації, комп’ютерна графіка;

- літературна творчість: вірші, оповідання, твори;

- інше.

Роботи можуть бути виконані в будь-якому стилі із застосуванням різної техніки виконання. Всі надписи, лозунги, девізи тощо повинні бути державною мовою.

Надання робіт на розгляд та до участі у Марафоні

1. Оригінал роботи у вигляді виробу учасника Марафону необхідно сфотографувати та надіслати декілька якісних фото.

2. Літературна творчість оформлюється на окремому аркуші в рукописному (розбірливим почерком, державною мовою) або в друкованому варіанті без обмежень щодо оформлення, але обсягом не більше 2 сторінок формату А4.

3. Відеороботи також виконуються без особливих обмежень, але повинні мати естетичний зміст та тривати до 5 хвилин. Всі вислови та звуковий супровід (пісні, вірші та розмови) відеоматеріалу повинні бути державною мовою.

До кожної роботи необхідно зробити інформаційну довідку (супровідний текстовий файл державною мовою), яка повинна включати:

1. Назву роботи.

2. Повністю прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів).

3. Повну назва закладу освіти.

4. Курс, групу, професію (професії, повна назва).

5. Вік учасників (дата та рік народження).

6. Інформація про відповідальну особу в закладі освіти:

- Прізвище, ім’я, по батькові (повністю);

- посада;

- контактний телефон, адреса електронної пошти.

Фото та інші види файлів необхідно надіслати на електронну адресу методиста Пустовгарової Ольги pustolya@ukr.net до 07 травня 2020 року з поміткою «Інтернет – марафон».

Бажаємо всім здоров’я, міцного імунітету, гарного настрою, миру і добра!

З повагою, Едуард ГОНЧАРОВ, директор НМЦ ПТО у Донецькій області.

Для довідок: Пустовгарова Ольга, тел.: 0953441414, 0964175854

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень