Педагогічна рада в онлайн-режимі.

Дата: 30.03.2021 14:46

30 березня 2021 року у ліцеї була проведена педагогічна рада в нетиповому до цього часу форматі - в онлайн-режимі на платформі Google meet. Були розглянуті питання:

1. Контроль за якістю проведення занять та оцінювання знань учнів  на платформі Classroom.
  2. Контроль за якістю проведення консультацій з підготовки письмових дипломних (творчих) робіт до ДКА.
  3. Організація практики учнів, підготовка документації.
  4. Аналіз проходження курсів підвищення кваліфікації за I квартал другого семестру.
  5. Про підготовку та використання КМЗ предметів і професій під час дистанційного навчання.
  6. Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій під час дистанційного навчання.
  7. Сучасний погляд на превентивне виховання в ДНЗ "Малинський професійний ліцей".
  8. Профорієнтаційна робота в період дистанційного навчання.

Викладачі і майстри в/н ділились досвідом роботи по створенню та використанню КМЗ своїх предметів під час дистанційного навчання та по впровадженню інноваційних педагогічних та виробничих технологій.