ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В ГУРТОЖИТКУ

Дата: 01.09.2020 14:11

ПАМ’ЯТКА

З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В ГУРТОЖИТКУ

У жаркий літній день виникає бажання купатися , поплавати у прохолодній воді. І це зрозуміло , адже вода – чудовий засіб для відпочинку і загартовування. Чудовий , але водночас і небезпечний.

Учням , які проживають в гуртожитку, категорично забороняється  самостійно ходити купатись на річку або інші водоймища.

Купатися слід під наглядом вихователя в спеціально відведених для цього місцях.

Пам’ятайте ! Щоб відвернути небезпеку і зберегти своє життя , завжди дотримуйтесь правил поведінки на воді.

Якщо ви не вмієте плавати вчіться !  Зверніться за допомогою до тих , хто вміє плавати чи працівників товариства рятування на воді. Якщо ви помітили , що хтось тоне , покличте на допомогу !