A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Швачка; Кравець»

Дата: 01.07.2022 14:07
Кількість переглядів: 25

30 червня 2022 року в ДНЗ «Малинський професійний ліцей» в групі Ш-3-14 була проведена Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти, які навчаються за професією «Швачка; Кравець» з елементами впровадження дуальної форми навчання. Здобувачі освіти представили свої творчі роботи: колекцію одягу «Волошкове поле» та «Пошиття ламбрекенів".

Державна кваліфікаційна комісія, голова якої є завідувач виробництва Савастьянова Світлана Сидорівна, керуючись кваліфікаційною характеристикою професії «Швачка; Кравець», оцінила фактичний рівень кваліфікації здобувачів освіти до їх самостійного виконання творчих робіт з набутої професії, на отримання кваліфікації кравця 3 розряду.

Здобувачі освіти представили свій творчий проект під назвою «Волошкове поле». Мета якого – спрямувати увагу до української культури та мистецтва. Завдання: заклик до миру та поглиблення знання всієї аудиторії про українську культуру, націю та цінності українського народу.

Чому саме квітка Волошка, мотивувала для створення колекції суконь?

Бо нею вистеляються усі наші рівнини у мирні часи. Бо вона блакитна, як наше небо, як наші озера, як наша воля!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень