ПАМ’ЯТКА Правил охорони життя і здоров’я учнів під час святкування новорічних свят та зимових канікул

Дата: 15.12.2020 13:57

ПАМ’ЯТКА

Правил охорони життя і здоров’я учнів ДНЗ «Малинський професійний ліцей» під час святкування новорічних свят та зимових канікул

ЗАЛЕЖИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я !

Під час канікул у вас виникне бажання погуляти на вулиці,  адже Новий Рік  і Різдво, тому ви повинні пам’ятати наступні правила поведінки, які можуть врятувати ваше життя і здоров’я:

1. Дотримуйтесь санітарних та протиепідемічних заходів щодо запобігання

поширення хвороби  СОVID-19.

2. Дотримуйтесь  режиму соціальної дистанції.

3. Правила дорожнього руху оберігають ваше життя. Постійно дотримуйтесь всіх правил.

4.Обережно рухайтесь по вулицях під час ожеледиці , щоб не травмувати себе і інших.

5.Не заходьте на лід , якщо не впевнені в його достатній товщині ( не менше 10 см).

6.Часто причиною небезпеки стаєте ви самі , коли порушуєте правила безпечної поведінки, спонукавши хуліганські дії. Категорично заборонено порушувати правила безпечної поведінки , внаслідок чого може виникнути ситуація , небезпечна для життя і здоров’я.

7.Категорично забороняється користуватись піротехнічними засобами.

8.Категорично забороняється розводити вогонь в заборонених місцях.

9.«Пияцтво – добровільне безумство» - говорили ще давні римляни. Категорично забороняється вживання спиртних напоїв.

10.Наркоманія – від грецьких слів «оціпеніння» та «безумство» - хворобливий потяг людини до вживання наркотиків. Категорично забороняється вживання наркотичних речовин.

11.Будьте обачними при зустрічі з незнайомими людьми.

12.Обережно поводьтеся з підозрілими предметами.

ЗАЛЕЖИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я !

Під час канікул у вас виникне бажання відпочити , погуляти , сходити на дискотеку, в кафе , адже Новий Рік  і Різдво , тому ви повинні пам’ятати наступні правила поведінки , які можуть врятувати ваше життя і здоров’я :

1. Правила дорожнього руху оберігають ваше життя. Постійно дотримуйтесь всіх правил.
  2. Обережно рухайтесь по вулицях під час ожеледиці , щоб не травмувати себе і інших.
  3. Не заходьте на лід , якщо не впевнені в його достатній товщині ( не менше 10 см).
  4. Часто причиною небезпеки стаєте ви самі , коли порушуєте правила безпечної поведінки , спонукавши хуліганські дії. Категорично заборонено порушувати правила безпечної поведінки , внаслідок чого може виникнути ситуація , небезпечна для життя і здоров’я.
  5. Категорично забороняється користуватись піротехнічними засобами.
  6. Категорично забороняється розводити вогонь в заборонених місцях.
  7. «Пияцтво – добровільне безумство» - говорили ще давні римляни. Категорично забороняється вживання спиртних напоїв.
  8. Наркоманія – від грецьких слів «оціпеніння» та «безумство» - хворобливий потяг людини до вживання наркотиків. Категорично забороняється вживання наркотичних речовин.
  9. Будьте обачними при зустрічі з незнайомими людьми.
  10. Обережно поводьтеся з підозрілими предметами.

Правил охорони життя і здоров’я учнів ПТУ-36 м. Малина

під час святкових днів з 01.05.09 року по 04.05.09 року

та з 09.05.09року по 11.05.09 року

ЗАЛЕЖИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я !

Під час святкових днів у вас виникне бажання відпочити , погуляти , сходити на дискотеку, в кафе, тому ви повинні пам’ятати наступні правила поведінки , які можуть врятувати ваше життя і здоров’я :

2. Обережно рухайтесь по вулицях на особистому транспорті , щоб не травмувати себе і інших.

3. Часто причиною небезпеки стаєте ви самі , коли порушуєте правила безпечної поведінки , спонукавши хуліганські дії. Категорично заборонено порушувати правила безпечної поведінки , внаслідок чого може виникнути ситуація , небезпечна для життя і здоров’я.

4. Категорично забороняється під час свят купання в річках, ставках та водоймищах.

5. Категорично забороняється користуватись піротехнічними засобами.

6. Категорично забороняється розводити вогонь в заборонених місцях.

7. «Пияцтво – добровільне безумство» - говорили ще давні римляни.               Категорично забороняється вживання спиртних напоїв.