ПАМ’ЯТКА З ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПРИ ПЕРЕБУВАННІ НА ВОДОЙМАХ

ПАМ’ЯТКА

З ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

ПРИ ПЕРЕБУВАННІ НА ВОДОЙМАХ

Надворі пригріло сонечко, і люди потягнулись проводити своє дозвілля до води.

Звичайно, вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне і моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Наведемо сумну статистику: у 2008 році на водних об’єктах  Житомирської області загинуло 95 осіб, з них 9 – діти ; у 2009 році  ці цифри були такими: 87 з них 7- діти.

Нагадуємо :

• відпочивати на воді потрібно лише у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях ;
  •  не купатися біля крутих, вкритих рослинністю берегів ;
  • не допускати у воді ігри, пов’язані з обмеженням руху рук і ніг ;
  • ніколи не купатись у незнайомому місці, не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах, уникати  води із швидкою течією.

Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розгону,

бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.

Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.