З вірою у диво!

Дата: 20.12.2022 13:40

З вірою у диво! Під таким гаслом вихователі гуртожитку ДНЗ "Малинський професійний ліцей" Оксана Коваленко та Ліна Оліфіренко 19 грудня 2022 року відвідали діток нашої громади у яких загинули батьки захищаючи нашу Державу. Завдяки підтримці настоятеля Свято-Покровської парафії, митрофорного протоієрея Василя Ігнатовича, Малинської міської ради (в особі заступника міського голови Віталія Лукашенка), волонтера Лариси Марянової та мами Героя, голови ГО "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО", радника голови Житомирської обласної ради - Олени Максименко, до діток з 24-х родин Загиблих з нашої громади поспішали Помічники святого Миколая - наші вихователі.

День був насиченим: водночас і приємним, і складним, із розумінням того, що повинні бути разом, бо дізналися про їх проблеми, турботи, переживання.

Але фото-звіту не буде! Бо коли бачиш чорну хустку, сльози, невимовний біль в очах, на думку, навіть, не приходить звіт.

Тримаймося!

Разом ми - сила!!!