ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «МІШЕЧОК»

Дата: 13.04.2021 13:34

З 12 квітня 2021 року педагогічний та учнівські колективи ДНЗ "Малинський ПЛ" розпочали участь у щорічному ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ «МІШЕЧОК», що започаткував Міжнародний молодіжний рух

School Recycling World

*екологічна культура *соціальна відповідальність *поводження з відходами . Завдання проєкту: заохотити молодь виготовити мішечки (торбинки), що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок. В рамках проєкту проводиться конкурс, обласний етап якого триватиме з 12 по 30 квітня 2021р.

Мета проєкту: виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток екологічного волонтерського руху в Україні. Координатор проєкту- керівник волонтерської організації ліцею, викладач екології Алла Синежук.

З 12 по 16 квітня 2021р. відбувалася підготовка до пошиття мішечків (розкрій).

#SchoolReсyclingWorld #SRW #мішечок #мішечокSRW