Урочистий захід «Від наукових пошуків – до наукових перемог"

Дата: 19.10.2023 11:01

"Дякуючи ЗСУ, наші учні не залишають навчання, а продовжують не лише вчитися, а й творити та розвивати свої навчальні здобутки!"

18 жовтня у Житомирі відкрився урочистий захід «Від наукових пошуків – до наукових перемог», під час якого вручили нагороди та сертифікати переможцям і педагогічним керівникам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Модераторкою зустрічі була Марія Бовсуновська, в.о директора Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.

Участь у заході брали заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, директор Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович, в.о. директора Національного центру «Мала академія наук України» Тетяна Пещеріна. Також в онлайн форматі до урочистостей долучився Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

У III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України брали участь 47 здобувачів освіти з Житомирщини, 23 з них посіли призові місця, 4 стали стипендіатами Президента України. Серед переможців була здобувач освіти ДНЗ "Малинський професійний ліцей" Еліана Кисіль та її науковий керівник Ілля Циганенко-Дзюбенко, педагогічний керівник Лариса Костюченко, які були відзначені відповідними нагородами за досягнення.