Участь у Благодійному проекті "Кольори дитинства"

Дата: 01.06.2023 10:57

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Це про нас, тих кому за...

Саме в цей день здобувачі освіти ДНЗ "Малинського професійного ліцею", які проживають у гуртожитку вирішили прогулятись знайомими стежками міста Малин і провести спільно час з друзями.

Зворушливою була участь у Благодійному проекті "Кольори дитинства": виніс державного прапора , подяка Захисникам , знімки на фоні фотозон агентства "ЛеМар" %, запашні чаї , патріотичні танці  та незвичайно ніжний виступ "Віртуозних скрипалів" .

Продовжили розваги в місцевому парку відпочинку

Коли повертались в гуртожиток, жваво обговорювали події дня і зрозуміли: "Нема нічого важливішого за дітей (роки не мають значення), бо вони є маленькою частинкою великого щастя, ім’я якому життя. Це майбутнє, сенс життя і щастя" .

Тож нехай роки дитинства завжди будуть яскравими і незабутніми, а в житті кожного засяє зіронька, що вказуватиме шлях до щасливого прийдешнього. Щастя кожному, хто живе на планеті Земля , чистого, мирного неба , світлих, неповторних вражень, здоров’я  та удачі на життєвих дорогах!