Закінчення захисту науково-дослідницьких робіт інтелектуально-творчого ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН.

Дата: 26.05.2023 08:39

Ось і закінчився захист науково-дослідницьких робіт інтелектуально-творчого ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН.

Це є високий результат плідного навчання нашої учениці Еліани Кисіль. Це є величезний внесок допомоги у підготовці до нашого захисту: наукового керівника, аспіранта, астстента кафедри екології та природоохоронних територій державного університету "Житомирська політехніка", наукового консультанта Іллі Циганенко-Дзюбенко, методиста НМК ПТО, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Сахневич, директора ліцею Миколи Ілючка.

Які виникають думки, зараз, коли закінчився захист довготривалої, кропіткої роботи і залишилось лиш очікування результатів конкурсу? Думки про те, що найціннішим - є наша учениця, яка отримала задоволення від участі у конкурсі, отримала досвід і знання та чекає на шанс для свого майбутнього.