A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

​​​​​​​Психологічна служба

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ДНЗ "Малинський ПЛ" на 2020-2021 навчальний рік

Алгоритм дій щодо попередження булінгу

Булінг

Порядок подання заяви

Порядок реагування

https://rada.info/upload/users_files/02543526/10e428c06279a956ed20af4dc0ef8908.pptx

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський вебінар "Сучасні техніки для роботи з учнями "групи ризику":"швидка допомога".

30 вересня 2020 року відбувся Всеукраїнський вебінар "Сучасні техніки для роботи з учнями "групи ризику":"швидка допомога". Від закладів ПТО області у вебінарі взяла участь практичний психолог Синежук Алла, яка поділилась досвідом роботи з питання"Техніки роботи з профілактики і корекції суїцидальної поведінки учнівської молоді".

11:08 30.09.2020

Чому батькам варто знати про булінг.

   Про проблему домашнього насильства в українському суспільстві і досі говорити непросто. Важко зламати стереотипи людей про те, що нормою поведінки в сім’ї є штовхання, приниження, цькування дитини. Але будь-яка агресивна поведінка по відношенню до особини або групи осіб є насильством (булінгом).

09:09 04.06.2020

"Професійне вигорання педагога: інструменти самодопомоги"

В межах освітньої програми підвищення кваліфікації "Професійний розвиток педагогічного працівника" Синежук А.В., практичний психолог взяла участь у вебінарі "Професійне вигорання педагога: інструменти самодопомоги"

14:44 13.05.2020

"Як поважати межі членів сім'ї"

Через ситуацію з карантином кожна сім'я опинилася цілодобово в одному просторі. І це виявилося складним завданням для кожного члена сім'ї, особливо для батьків. Сьогодні розглянемо як поважати межі членів сім'ї і що для цього необхідно. Не забуваймо, що з'явився час переоцінити, що є важливим для нас, а що ні, і як рухатися далі, коли ми вийдемо із ситуації карантину.

14:27 24.04.2020

Як адаптуватися до нових умов життя в ситуації карантину?

Суспільство на тлі епідемії коронавіруса COVID-19 сьогодні опинилося в ситуації потреби адаптації до нових умов життя, які часто пов’язані з обмеженням в звичних діях, задоволеннях, навіть зобов’язаннях. Цей факт не може не позначатися на психологічному сприйнятті того, що відбувається. Вперше в історії людства понад мільярд людей на всій планеті опинилося на домашньому карантині та в ізоляції від свого звичного кола спілкування.  Україна — одна з тих країн, де карантинні заходи досить суворі, а значить, її громадяни опинилися в абсолютно незвичній і навіть стресовій для себе ситуації. Необхідно знати, як зняти психологічну тривожність в сім’ї під час самоізоляції. Усі підлітки, так само як і дорослі люди, відчувають тривогу, страх, самотність та зневіру через спалах коронавірусу у світі. Та знайте, що ви не самотні! У вас є батьки, рідні, друзі, які хоч і на відстані, та завжди підтримають у скрутну хвилину.  Відчувати тривогу – це нормально!

14:23 14.04.2020

Вебінар на тему " Ми разом. Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину"

07.04.2020  відбувся вебінар на тему " Ми разом. Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину"  (Національна  академія педагогічних наук України), де були визначені прояви та допомога при панічних атаках

18:46 08.04.2020

"СТОП, БУЛІНГ!"

"СТОП, БУЛІНГ!" Під такою назвою пройшло тренінгове заняття учнів у групі К-3-8. Практичний психолог Синежук А.В.

16:20 11.03.2020

Бесіди та тренінги в школах Малину та району

 "Знайомство з професіями" та "Я у світі професій" , під такою назвою в школах міста Малина та району були проведені бесіди і тренінги практичним психологом Синежук А.В.

13:12 18.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень